Remont i modernizacja budynków placówek oświatowych powiatu kętrzyńskiego
POWIAT KĘTRZYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00393259
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00393259/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 07:11
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db167b27-2256-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 7421842131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393259 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i modernizacja budynków placówek oświatowych powiatu kętrzyńskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.witkowska@starostwo.ketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9355861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i modernizacja budynków placówek oświatowych powiatu kętrzyńskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db167b27-2256-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393259
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007503/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont i modernizacja budynków placówek oświatowych powiatu kętrzyńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351009
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.PK.343.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont i modernizacja budynków placówek oświatowych powiatu kętrzyńskiego – wykonany w formule „zaprojektuj i zbuduj”, w zakresie robót opisanym w Programach Funkcjonalno-Użytkowych (PFU- Część 1,2,3,4,5,6,7) – na co składa się:
1) Remont pokrycia dachu budynku hali sportowej i przyległych pomieszczeń dydaktycznych przy Zespole Szkół im. M. Rataja w Reszlu (zgodnie z PFU- Część 1),
2) Remont pokrycia dachu budynku Internatu i budynków szkoły PCE przy ul. Poznańskiej w Kętrzynie (zgodnie z PFU- Część 2),
3) Wymiana podłogi w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Kętrzynie (zgodnie z PFU- Część 3),
4) Modernizacja oświetlenia hali sportowej przy Zespole Szkół im. M. Rataja w Reszlu (zgodnie z PFU- Część 4),
5) Podzielenie dróg ewakuacyjnych przegrodami dymoszczelnymi oraz wykonanie instalacji hydrantowej w poziomie piwnic w budynku szkoły Zespołu Szkół im. M. Curie-Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 12 w Kętrzynie (zgodnie z PFU- Część 5),
6) Wymiana instalacji elektrycznej w budynku szkoły Zespołu Szkół im. M. Curie-Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 12 w Kętrzynie (zgodnie z PFU- Część 6),
7) Modernizacja i rozbudowa wewnętrznej sieci teleinformatycznej w budynku Zespołu Szkół im. M. Curie-Skłodowskiej przy ul. Wojska Polskiego 12 w Kętrzynie (zgodnie z PFU- Część 7)
2. Warunki dotyczące realizacji zamówienia, w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących zał. nr 7 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, a w szczególności rozwiązania techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa:
1) Program Funkcjonalno-Użytkowy PFU-część 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 - zał. nr 8 do SWZ;
2) Załączniki do Programu Funkcjonalno-Użytkowego PFU-części 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 - zał. nr 8a do SWZ (...)
7. Wykonawca przed złożeniem oferty ma obowiązek zapoznać się ze specyfikacją warunków zamówienia, projektem umowy, jak również uzyskać inne niezbędne informacje potrzebne dla sporządzenia oferty. Zakłada się, że Wykonawca uwzględnił w ofercie dane udostępnione przez Zamawiającego, w tym wyjaśnienia i modyfikacje SWZ. - pełna treść zapisu w rozdz. V SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie faktyczne: w niniejszym postępowaniu została złożona jedna oferta Wykonawcy: TOPATOTERA Sp. z o.o., ul. Floriana 7, 44-190 Knurów z ceną brutto 2 885 415,24 zł. Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę 2 352 942,00 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia, w związku z powyższym zasadne jest unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |