Remont części prysznicowych w pomieszczeniach w Hali ORLEN ARENA w Płocku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393300
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393300/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 07:54
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c34f68e-03c1-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
7743231901
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePokrywanie podłóg i ścianRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty murarskie i muroweElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

USŁUGI POŻARNICZE TOMASZ ŁYDKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłock, PL · lot 0
301 350 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393300 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części prysznicowych w pomieszczeniach w Hali ORLEN ARENA w Płocku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366071611

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Celebry Papieskiej 1

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-400

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mosirplock.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosirplock.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c34f68e-03c1-11ef-b81b-aebd110f5279

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


działalność obiektów sportowych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części prysznicowych w pomieszczeniach w Hali ORLEN ARENA w Płocku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c34f68e-03c1-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393300

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00332883

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOSiR 3/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 267625,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „remont części prysznicowych w pomieszczeniach w Hali ORLEN ARENA w Płocku”, Plac Celebry Papieskiej 1. Przedmiot zamówienia obejmuje remont 2 pomieszczeń sanitarnych (toalety, prysznice, umywalki) które użytkowane są przez klientów siłowni zlokalizowanej w Hali.
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
1) demontaż:
• sufitów podwieszanych ( ok. 16 m2),
• baterii umywalkowych (7 szt.),
• baterii natryskowych( 4 szt.),
• misek ustępowych porcelanowych (5 szt.),
• umywalek(7),
• skucie okładzin ceramicznych podłóg ( ok. 50 m2),
• rozbiórka okładzin ceramicznych ścian w pomieszczeniach (ok. 74 m2)
• demontaż brodzików ( 4 szt)
• demontaż opraw oświetleniowych podstawowych oraz dwufunkcyjnych – 18 sztuk
• demontaż gniazd elektrycznych – 10 sztuk
2) częściową rozbiórkę ścian działowych oraz postawienie nowych (ok. 51 m2) (ścianki o gr. 12 oraz 6 cm i wysokości 2,85 m z bloczków z betonu komórkowego a także ścianki GR z płyt GK na rusztach metalowych ( ok. 40 m2),
3) rozbiórkę części instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz wykonanie nowej instalacji wraz z montażem umywalek, baterii natryskowych, perlatorów, mieszaczy,
4) montaż odpływów liniowych,
5) w pomieszczeniu 123 – montaż nowego sufitu podwieszanego ( ok 18m2), a w pom 127 kasetonów sufitowych (płyty z wełny mineralnej wodoodporne 600x600, ok. 93 m2),
6) montaż nowej stolarki drzwiowej w ilości 6 szt. (stolarka drzwiowa w ościeżnicy
metalowej, kątowej, wykonanej z blachy stalowej obustronnie ocynkowanej lakierowana proszkowo w okleinie HPL – wodoodporna),
7) w części sanitarnej szatni - modernizacja instalacji elektrycznej z pomiarami, montażem gniazdek bryzgoszczelnych, przełączników świecznikowych, czujników obecności, oświetlenia, montażem instalacji przyzywowej (toalety oraz prysznice)
8) zakup oraz montaż nowych opraw oświetleniowych podstawowych, awaryjnych/ewakuacyjnych (wymagane programowanie, test zadziałania)
9) wykonanie hydroizolacji pionowej oraz poziomej z folii w płynie,
10) przygotowanie podłoża pod płytki ceramiczne,
11) wykonanie nowych okładzin ceramicznych podłóg ( ok 50m2) i ścian( ok 110 m2),
12) wykonanie tynków oraz dwukrotne malowanie ścian,
13) zakup oraz montaż nowej armatury sanitarnej ( wylewki, mieszacze, przyciski prysznicowe, odpływy liniowe itd.).
Szczegóły dot. zamówienia w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 301350,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301350,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 301350,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Pożarnicze Tomasz Łydkowski Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7743212111

7.3.3) Ulica: Dobrzyńska 60A

7.3.4) Miejscowość: Płock

7.3.5) Kod pocztowy: 09-400

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301350,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane