Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki - roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne

Gmina Wielgie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393323
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393323/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 08:04
Lokalizacja
Wielgie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e0abe6d-0c6b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc
Identyfikator
4660326661
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie stacji rozdzielczychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalacje zasilania elektrycznegoInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie linii telefonicznychOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD BUDOWLANY MS-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
3 799 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393323 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki
- roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Starowiejska, 8

1.5.2.) Miejscowość: Wielgie

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-603

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 0542897380

1.5.8.) Numer faksu: 0542897795

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wielgie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki
- roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e0abe6d-0c6b-11ef-bfd2-32fa350b5bfc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393323

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039187/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki (roboty budowlane zewnętrzne i wewnętrzne)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315552

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GSR.271.6.2024.KG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki - roboty budowlane wewnętrzne i zewnętrzne”:
Etap 1 „Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki – roboty budowlane zewnętrzne” w zakresie:
- Wykonanie izolacji pionowej i poziomej istniejących fundamentów
- Wykonanie izolacji i odgrzybienie ścian piwnic
- Wymiana obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych
- Wymiana instalacji odgromowej
- Otworzenie pierwotnego stanu i wyglądu detali architektonicznych
- Naprawa spękań, uzupełnienie ubytków w ścianach zewnętrznych
- Renowacja tynków zewnętrznych
- Odbudowa i remont kominów
- Odnowienie balustrad
- Rozbiórka istn. więźby dachowej i wykonanie nowej więźby dachowej
- Wymiana pokrycia dachowego
- Wymiana parapetów zewnętrznych
- Wykonanie nowych okładzin schodów i podestów na istniejących wejściach do budynku
- Wykonanie drenażu opaskowego
- Wykonanie opaski z kostki betonowej typu Polbruk wokół budynku
- Wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych
- Wykonanie instalacji odgromowej
- Remont drenażu opaskowego
Etap 2 „Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej w miejscowości Zaduszniki – roboty budowlane wewnętrzne” w zakresie:
- Wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej
- Wymiana podłóg wraz z warstwami posadzkowymi
- Wymiana parapetów wewnętrznych
- Roboty malarskie wewnętrzne sufitów, ścian oraz stolarki okiennej
- Remont łazienek
- Instalacja oświetlenia podstawowego
- Instalacja oświetlenia ewakuacyjno – kierunkowego
- Instalacja oświetlenia zewnętrznego
- Instalacja monitoringu, TV, włamania, komputerowa,
- Pozostałe instalacje z dokumentacji projektowej
- Wewnętrznej instalacji wody pożarowej w zakresie projektowanego budynku.
- Wewnętrznej instalacji centralnego ogrzewania,
- Przebudowy istniejącej kotłowni olejowej.
- Wewnętrznej instalacji wody zimnej ciepłej i cyrkulacji od wodomierza.
- Kotłowni olejowej poza zakresem dodatkowego obiegu grzewczego dla projektowanej
instalacji grzewczej.

- Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB),
- Przedmiary robót
- Dokumentacja projektowa
Dokumenty w/w, traktuje się jako wzajemnie się uzupełniające i wyjaśniające.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314200-3 - Instalowanie linii telefonicznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3799900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6008385,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3799900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowlany MS-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8883120094

7.3.3) Ulica: Zielna 41h

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3799900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-06-30
2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane