Zagospodarowanie działki na cele rekreacyjne przy ul. Wysockiego w Legionowie
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00393358
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00393358/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 08:17
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-996c54b2-2256-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393358 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie działki na cele rekreacyjne przy ul. Wysockiego w Legionowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 227664064
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie działki na cele rekreacyjne przy ul. Wysockiego w Legionowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-996c54b2-2256-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393358
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036658/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Realizacja zagospodarowania działki przy ul. P. Wysockiego na cele rekreacyjne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350975
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.17.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu działki na cele rekreacyjne przy ul. Wysockiego w Legionowie.
2. Przedmiotem zamówienia są:
1) demontaż i utylizacja wybranych obiektów małej architektury, w tym elementów istniejącego placu zabaw
2) zakup i montaż nowych obiektów małej architektury, w tym urządzeń zabawowych, urządzeń siłowni napowietrznej i urządzeń do ćwiczeń typu workout
3) remont istniejącej piaskownicy i ogrodzenia placu zabaw
4) prace rozbiórkowe istn. ogrodzenia piaskownicy
5) wykonanie nawierzchni bezpiecznych z uwzględnieniem stref bezpieczeństwa
6) wykonanie dojść do urządzeń siłowni napowietrznej
7) dostawa i montaż stelaża z koszem do piłki koszykowej oraz piłkochwytu
8) dostawa i montaż zestawu do siatkówki wraz z odnowieniem linii boiskowych
9) wykonanie gier z masy termoplastycznej na istn. nawierzchni asfaltowej
10) zagospodarowanie zieleni
11) wykonanie kablowej sieci elektroenergetycznej nn 0,4 kV
12) montaż elementów infrastruktury oświetlenia, w tym słupów i opraw oświetleniowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |