Dostawa materiałów higienicznych przez okres 24 miesięcy dla SP ZOZ Oborniki
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00181327
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00181327/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-04-08 12:52
- Lokalizacja
- Oborniki, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-514adda3-ae24-43c9-867f-af824a37f94f
- Identyfikator
- 7871808424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty do pielęgnacji niemowlątPieluszki dla niemowlątBielizna szpitalnaGotowe wyroby włókienniczeZestawy medyczneOdzież medycznaArtykuły higieniczne z papieruJednorazowe wyroby papierowe
Wykonawcy
24 przyznane
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
— · lot 0
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00181327 z dnia 2025-04-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa materiałów higienicznych przez okres 24 miesięcy dla SP ZOZ Oborniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306609
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna
1.5.2.) Miejscowość: Oborniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@szpital.oborniki.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.oborniki.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-514adda3-ae24-43c9-867f-af824a37f94f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa materiałów higienicznych przez okres 24 miesięcy dla SP ZOZ Oborniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-514adda3-ae24-43c9-867f-af824a37f94f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00181327
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035779/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa materiałów higienicznych jednorazowego użytku przez okres 24 miesięcy dla SP ZOZ Oborniki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPD/09/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 1: Kosmetyki dla niemowląt i dzieci, zestaw dla noworodków4.5.3.) Główny kod CPV: 33750000-2 - Produkty do pielęgnacji niemowląt
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33771200-7 - Pieluszki dla niemowląt
4.5.5.) Wartość części: 26777,18 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 2: Koszula operacyjna4.5.3.) Główny kod CPV: 39518000-6 - Bielizna szpitalna
4.5.5.) Wartość części: 22933,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 3: Serweta, osłona na przewody, kieszeń i taśma samoprzylepna4.5.3.) Główny kod CPV: 39520000-3 - Gotowe wyroby włókiennicze
4.5.5.) Wartość części: 36183,58 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 4: Zestaw do zabiegów ginekologicznych4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 4994,94 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 5: Sterylny zestaw do operacji ortopedycznych na stole wyciągowym4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 5369,57 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 6: Sterylny zestaw do operacji biodra4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 12352,31 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 7: Sterylny zestaw zapakowany zbiorczo do operacji stawu biodrowego4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 91029,41 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 8: Podkłady, prześcieradła, poszwy, pokrycia higieniczne.4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 39258,94 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 9: Prześcieradła wysokochłonne, podkłady, serwety, maty.4.5.3.) Główny kod CPV: 39520000-3 - Gotowe wyroby włókiennicze
4.5.5.) Wartość części: 66135,28 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 10: Spodenki do kolonoskopii i zabiegów4.5.3.) Główny kod CPV: 39518000-6 - Bielizna szpitalna
4.5.5.) Wartość części: 4351,84 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 11: Serwety sterylne4.5.3.) Główny kod CPV: 39520000-3 - Gotowe wyroby włókiennicze
4.5.5.) Wartość części: 39632,81 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 12: Fartuchy4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 8732,46 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 13: Zestaw serwet uniwersalnych4.5.3.) Główny kod CPV: 39520000-3 - Gotowe wyroby włókiennicze
4.5.5.) Wartość części: 11475,38 PLN
Część 14
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 14: Sterylna serweta do operacji kończyn4.5.3.) Główny kod CPV: 39520000-3 - Gotowe wyroby włókiennicze
4.5.5.) Wartość części: 7822,95 PLN
Część 15
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 15: Zestaw do cesarskiego ciecia.4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 38342,69 PLN
Część 16
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 16: Maski chirurgiczne4.5.3.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna
4.5.5.) Wartość części: 5492,76 PLN
Część 17
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 17: Sterylny foliowy pokrowiec na aparaturę4.5.3.) Główny kod CPV: 33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru
4.5.5.) Wartość części: 1888,10 PLN
Część 18
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 18: Zestaw do zabiegów na kończynie i biodrze4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 35896,91 PLN
Część 19
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 19: Zestaw uniwersalny do obłożeń pacjenta4.5.3.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne
4.5.5.) Wartość części: 29164,22 PLN
Część 20
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 20: Odzież chirurgiczna4.5.3.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna
4.5.5.) Wartość części: 29472,77 PLN
Część 21
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 21: Pełno- ochronny fartuch chirurgiczny4.5.3.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna
4.5.5.) Wartość części: 145487,25 PLN
Część 22
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 22: Czepki4.5.3.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna
4.5.5.) Wartość części: 13590,86 PLN
Część 23
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 23: Bluza, spodnie i sukienka operacyjna, buty, serwety chirurgiczne, fartuchy barierowe4.5.3.) Główny kod CPV: 33199000-1 - Odzież medyczna
4.5.5.) Wartość części: 51957,27 PLN
Część 24
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 24: Pampersy dla dorosłych.4.5.3.) Główny kod CPV: 33772000-2 - Jednorazowe wyroby papierowe
4.5.5.) Wartość części: 49965,55 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
| 2025-04-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |