Modernizacja powierzchni w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, służącej rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych

Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393592
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393592/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 09:18
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8b2620c1-015e-11ef-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
8992228643
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty rozbiórkoweRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ZOMER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrusice, PL · lot 0
6 701 168,52 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393592 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja powierzchni w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, służącej rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej

1.3.) Oddział zamawiającego: Centrum Medyczne Dobrzyńska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930266152

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dobrzyńska 21/23

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-403

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wzsoz.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrzynska.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dobrzynska_wroc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja powierzchni w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, służącej rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b2620c1-015e-11ef-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393592

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00073104/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Robota budowlana polegająca na modernizacji powierzchni w budynku WZSOZ, służącej rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00297729

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: LOG.271.25.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 8141552,90 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji powierzchni w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, służącej rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób niepełnosprawnych.
Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach:
1) I Etap: adaptacja pomieszczenia nr -1/26 na poziomie minus 1, której zakończeniem będzie dopuszczenie pomieszczenia do użytkowania przez właściwy oddział Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej;
2) II Etap: modernizacja pomieszczeń w zakresie I piętra zakończona obustronnie podpisanym protokołem odbioru końcowego robót.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa inwestycji w skład której wchodzą:
1) projekt budowlany wraz z projektem budowlanym zmian;
2) branżowe projekty wykonawcze: architektoniczno - budowlany, instalacje elektryczne i teletechniczne, instalacje sanitarne;
3) projekt wykonawczy technologii medycznej;
4) przedmiary robót;
5) STWiOR-y;
6) postanowienia i decyzje
Szczegółowe warunki i zasady realizacji przedmiotu zamówienia określa Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Roboty budowlane będą realizowane w czynnym obiekcie, w którym świadczone są głównie usługi medyczne ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz prowadzona jest działalność handlowo – usługowa (np. bar, kiosk, apteka), a także funkcjonuje administracja publiczna (V piętro), w związku z tym możliwe będą ograniczenia w wykonywaniu robót bardzo uciążliwych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6701168,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10196700,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6701168,52 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOMER Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9151800654

7.3.3) Ulica: ul. Kwiatowa 37, Skokowa

7.3.4) Miejscowość: Prusice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-110

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6701168,52 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-04-30
2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane