Roboty ogólnobudowlane w Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Rybniku w trybie projektuj i buduj

MIASTO RYBNIK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393666
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 09:35
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2226b743-fd69-11ee-885b-8267c0608453
Identyfikator
6420010758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty budowlane w zakresie domów opieki społecznej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393666 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty ogólnobudowlane w Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Rybniku w trybie projektuj i buduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 43 92 302

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2226b743-fd69-11ee-885b-8267c0608453

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty ogólnobudowlane w Miejskim Domu Pomocy Społecznej w Rybniku w trybie projektuj i buduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2226b743-fd69-11ee-885b-8267c0608453

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00577643/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Modernizacja podestu i schodów wejścia głównego do budynku Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Rybniku przy ul. Żużlowej

1.1.27 Modernizacja ciagów komunikacyjnych w zakresie dostosowania do wymogów poruszania się osób niepełnosprawnych w Miejskim Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żużlowej, w dzielnicy Północ

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316331

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 737083,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 639000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja całości zamierzenia budowlanego - przez jednego Wykonawcę, obejmującego w pierwszej kolejności opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie (oraz na podstawie uzyskanego pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót) wykonanie modernizacji podestu i schodów wejścia głównego do budynku Miejskiego Domu Pomocy Społecznej oraz wykonanie modernizacji ciągów komunikacyjnych w dostosowaniu do wymogów poruszania się osób niepełnosprawnych. Zamierzenie szczegółowo opisano w programie funkcjonalno-użytkowym.
Realizacja zadania będzie polegała na:
część a) – modernizacja podestu i schodów wejścia głównego do budynku:
1) opracowaniu koncepcji przebudowy podestu i schodów wejścia głównego do obiektu,
2) opracowaniu projektu budowlanego, uwzględniając: uzyskanie mapy do celów projektowych, uzgodnienia z rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń p.poż i higieniczno-sanitarnymi, uzgodnienia branżowe z dysponentami sieci,
3) opracowaniu projektu technicznego przez osoby posiadające stosowne uprawnienia budowlane w danych specjalnościach.
4) przygotowaniu dokumentów do wniosku o pozwolenie na budowę,
5) wykonaniu prac przebudowy i modernizacji zgodnie z zatwierdzonym projektem,
6) wykonaniu dokumentacji powykonawczej i inwentaryzacji geodezyjnej przebudowanego fragment obiektu,
7) przygotowaniu dokumentów do wniosku o uzyskanie pozwolenia na użytkowanie (o ile będzie konieczne) lub do uzyskanie decyzji o nie wniesieniu sprzeciwu przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.
część b) – kolejny krok w dostępności Miejskiego Domu Pomocy Społecznej – modernizacja ciągów komunikacyjnych w dostosowaniu do wymogów poruszania się osób niepełnosprawnych:
1) opracowaniu koncepcji wykonania balustrad wraz ze wskazaniem proponowanych materiałów wykończeniowych, w tym wykładzin,
2) modernizacji ciągów komunikacyjnych trzech wewnętrznych klatek schodowych obejmującej wymianę balustrad oraz wykładzin.
Szczegółowy zakres precyzuje SWZ z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45215210-2 - Roboty budowlane w zakresie domów opieki społecznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie przetargowe zostało unieważnione ponieważ niepodlegająca odrzuceniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie tego postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1474000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1474000,00 PLN

2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane