Przebudowa drogi powiatowej nr 2237Z w m. Niemieńsko

Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393702
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393702/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 09:41
Lokalizacja
Choszczno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dbe24b2a-17fd-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
5941429169
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty na placu budowy

Wykonawcy

1 przyznane

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNADrawsko Pomorskie, PL · lot 0
783 533,97 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393702 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2237Z w m. Niemieńsko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Choszcznie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811782182

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 27a

1.5.2.) Miejscowość: Choszczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 95 7657975

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzdst@powiatchoszczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bippzd.powiatchoszczenski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzdchoszczno.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządca drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi powiatowej nr 2237Z w m. Niemieńsko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbe24b2a-17fd-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393702

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00011439/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi powiatowej nr 2237 Z w m. Niemieńsko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335657

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.ST.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi nr 2237Z na odcinku ok. 454 m.
Projektowany odcinek drogi powiatowej zlokalizowany jest na działkach ewidencyjnych nr dz. ewid. nr 13, 15/2, 20, 15/1, 19/2 obręb 0016 Niemieńsko.
Początek opracowania stanowi skrzyżowanie przedmiotowej drogi z drogą powiatową nr 2233Z relacji Drawno-Zatom. Koniec opracowania zlokalizowany jest wraz z początkiem obszaru zabudowanego miejscowości Niemieńsko.
Zamierzenie budowlane polega na przebudowie istniejących elementów drogi, w tym jezdni bitumicznej, zjazdów, dojść, dojazdów, poboczy oraz elementów BRD.
W ramach wyżej wymienionego przedsięwzięcia planuje się:
− Prace przygotowawcze: ścięcie poboczy, odsłonięcie krawędzi jezdni, wycinka krzewów i podrostów, a także wprowadzenie oznakowania czasowego,
− Frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni bitumicznej w miejscach dowiązania się do istniejącej nawierzchni (frezowanie korekcyjne ok. 2-4 cm) w obszarze skrzyżowania,
− Rozbiórkę elementów oznakowania, zjazdów i pozostałych elementów przeznaczonych do usunięcia,
− Wykonanie poszerzeń o pełnej konstrukcji w świetle wytyczonych krawędzi projektowanej jezdni (min. 50 cm),
− Oczyszczanie istniejącej konstrukcji jezdni, wyrównanie dużych ubytków kruszywem oraz spryskanie emulsją,
− Wykonanie warstwy wyrównawczej i wiążącej z betonu asfaltowego w ilości średnio 125 kg/m2 (w miejscu wykorzystania istniejącej konstrukcji) i 5 cm w miejscu poszerzeń,
− Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego na całym projektowanym odcinku,
− Wykonanie poboczy kruszywowych oraz dowiązań,
− Wykonanie zjazdów, dojść i dojazdów z kostki betonowej i niezbędnych przekładek istniejącej nawierzchni,
− Wykonanie oznakowania poziomego i modernizacja pionowego w niezbędnym zakresie, a także uzupełnienie elementów BRD,
− Prace porządkowe i wykończeniowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 10.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45113000-2 - Roboty na placu budowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 783533,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1583780,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 783533,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG Drawsko-Pomorskie S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2530033758

7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska 2

7.3.4) Miejscowość: Drawsko-Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 78-500

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 783533,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane