Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim

Gmina Skoki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393819
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393819/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 10:09
Lokalizacja
Skoki, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2bb52b43-142a-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
7661968104
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN PODRAZAPopowo Kościelne, PL · lot 0
229 535,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393819 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skoki

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Skoki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140583

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ciastowicza 11

1.5.2.) Miejscowość: Skoki

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-085

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: (61) 8925 800

1.5.8.) Numer faksu: (61) 8925 803

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-skoki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina-skoki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/umig_skoki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2bb52b43-142a-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393819

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030350/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim – remont dachu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186614,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja budynku szkoły w Pawłowie Skockim", zlokalizowanego w Pawłowie Skockim na dz. nr ew. 302/7. Budynek na chwilę obecną jest użytkowany. Budynek jest murowany z cegły pełnej, dwukondygnacyjny z poddaszem częściowo użytkowym, z dachem krytym dachówką. Konstrukcja budynku murowana mieszana.

Charakterystyczne parametry budynku:
Istniejący budynek 2 kondygnacyjny, bez podpiwniczenia.
Powierzchnia użytkowa (160,85+ 153,95) m2
Powierzchnia zabudowy 210,30 m2
Kubatura obiektu 1353,70 m3
Wysokość budynku ok. 9,20 m
Długość budynku 18,31 m
Szerokość max. budynku 14,06 m

Uwaga: budynek z lokalem mieszkalnym; właściciel Gmina Skoki.

Zakres robót obejmuje między innymi wykonanie następujących robót:
• Rozbiórki pokrycia dachu z dachówki ceramicznej, łacenia połaci wraz
z orynnowaniem
• Przemurowanie trzonów kominowych
• Wzmocnienie elementów konstrukcyjnych więźby dachowej
• Odgrzybienie i impregnacja elementów konstrukcyjnych więźby dachowej
• Montaż nowej dachówki ceramicznej na membranie dachowej, kontrłatach i łatach wraz z obróbkami blacharskimi i orynnowaniem.
• Ocieplenie elewacji budynku- kontynuacja,
• Wywóz i utylizacja gruzu / odpadów.

Szczegółowy zakres robót zawiera:
• Projekt architektoniczno- budowlany - zał. nr 1.1 do SWZ
• Kosztorysy ofertowe w wersji pdf i ath - zał. nr 1.2 do SWZ,
• STWiOR - zał. nr 1.3 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229535,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229535,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. LK TRADE Marcin Podraza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7661829934

7.3.3) Ulica: Łosiniec 37

7.3.4) Miejscowość: Łosiniec

7.3.5) Kod pocztowy: 62-285

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229535,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-09-08

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane