Budowa punktu czerpania wody do celów p.poż z jeziora Pierty.

WIGIERSKI PARK NARODOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00393920
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00393920/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 10:34
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0f97f49-28dd-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
8442349809
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393920 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa punktu czerpania wody do celów p.poż z jeziora Pierty.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIGIERSKI PARK NARODOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200664930

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krzywe 82

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-402

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wigry_pn@wigry.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wigry.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0f97f49-28dd-11ef-a458-c2a7c3d67e03

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa punktu czerpania wody do celów p.poż z jeziora Pierty.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0f97f49-28dd-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393920

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079022/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 budowa punktu czerpania wody

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00368285

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa punktu czerpania wody do celów p.poż z jeziora Pierty.
Kody CPV
45233226-9 Roboty budowlane w zakresie nawierzchni dróg dojazdowych
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) budowę drogi dojazdowej o nawierzchni z kruszywa zwierającej 50 % kruszywa łamanego; szer. 3,5 m z poboczem gruntowym o szer. 0,5 m;
2) budowę placu nawrotowego o nawierzchni z kruszywa zwierającej 50 % kruszywa łamanego; o wym. 20 m x 20 m;
3) budowę 2 sztuk studni do czerpania wody wraz z rurociągiem z PCV SN 12 o średnicy 300 mm;
4) budowę zjazdu do jeziora szer. 4,0 m;
5) wycinkę trzcin na szer. 5,0 m i długości 60m;
6) karczowane korzeni drzew i krzewów,
7) sprawowanie funkcji kierownika budowy i prowadzenie dokumentacji budowy w tym dziennika budowy
8) obsługę geodezyjną budowy włącznie z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą i zarejestrowaniem wyników w Starostwie Powiatowym.
Zamawiający nie wymaga wywożenia nadmiaru gruntu pozostałego po korytowaniu trasy dojazdu i placu manewrowego oraz karczy. Ziemię należy rozplantować w sąsiedztwie placu budowy a karcze pozostawić w lesie w odległości co najmniej 10 m od drogi i placu manewrowego
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, Załącznik nr 5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia
2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane