Modernizacja Miejskiego Lodowiska przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie.
GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00394032
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00394032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 10:58
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b5309e56-21a4-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5732745883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00394032 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Miejskiego Lodowiska przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO CZĘSTOCHOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151399002
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Śląska 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-217
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: iz@czestochowa.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czestochowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b5309e56-21a4-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Miejskiego Lodowiska przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5309e56-21a4-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00018121/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Modernizacja Miejskiego Lodowiska przy ul. Tadeusza Boya – Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie – BO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00353894
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1362017,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania z budżetu obywatelskiego pn.: Modernizacja Miejskiego Lodowiska przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie.
1. Zakres robót obejmuje:
A. Nową nawierzchnię sportową umożliwiającą jazdę na rolkach, wrotkach, gry w inline hokey, uni hokeya, ćwiczeń ogólnorozwojowych, jazdy na wózkach osób niepełnosprawnych oraz do gry w tenisa ziemnego i innych gier, wykonanie grafiki boiska do hokeja oraz 2 kortów tenisowych.
Nawierzchnia multisportowa została szczegółowo opisana w:
- projekcie robót budowlanych - dokumentacji technicznej do zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych
- projekcie robót budowlanych – wyciągu z dokumentacji
B. Profesjonalne bandy hokejowe ze szklanymi elementami ochronnymi.
UWAGA:
Ze względu na brak dokumentacji technicznej instalacji mrożenia lodowiska Wykonawca robót na etapie realizacji musi wskazać indywidualne, nietypowe zakotwienie band na zewnątrz systemu mrożenia płyty chłodniczej – rozwiązanie indywidualne Wykonawcy.
Wykonawca musi wykonać projekt warsztatowy proponowanego kotwienia do akceptacji Zamawiającego, Użytkownika i Projektanta.
C. Dodatkowe wyposażenie lodowiska – rolkowiska, jak boksy, zegar, siatki ochronne.
D. Tablicę informacyjną o realizacji zadania z budżetu obywatelskiego.
ZAMÓWIENIE NIE OBEJMUJE demontażu i usunięcia istniejącej nawierzchni (sztucznej trawy).
WAŻNE: do podpisania umowy i realizacji robót Wykonawca będzie mógł przystąpić po demontażu i wywiezieniu istniejącej nawierzchni przez Wnioskodawcę Budżetu Obywatelskiego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212223-5 - Roboty budowlane związane z obiektami sportów zimowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ oferta z najniższą ceną w wys. 1 364 414,40 zł brutto przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wys. 1.145.437,00 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |