Remont wiat przystankowych i przystanków na terenie miasta Legnicy.

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00181357
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00181357/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-08 12:57
Lokalizacja
Legnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f66252ac-f737-4b8c-a219-060268e84d06
Identyfikator
6910018833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00181357 z dnia 2025-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remont wiat przystankowych i przystanków na terenie miasta Legnicy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 75 64 600

1.5.8.) Numer faksu: 76 75 64 619

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wiat przystankowych i przystanków na terenie miasta Legnicy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f66252ac-f737-4b8c-a219-060268e84d06

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00181357

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043021/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Remont wiat przystankowych i przystanków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00132301

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DI/17/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów oraz konserwacji przystanków komunikacyjnych i wiat przystankowych na terenie miasta Legnicy. Wymiana lub uzupełnianie szyb ze szkła bezpiecznego hartowanego, naprawa elementów stalowych konstrukcji wiaty, wymiana profili stalowych ocynkowanych, malowanie konstrukcji wiaty, uzupełnianie plexi, naprawa zawiasów, uszczelek. Demontaż i montaż wiat przystankowych, słupków wskazujących przystanek. Naprawa koszy na śmieci oraz ich demontaż i montaż. Wykonanie i naprawa nawierzchni pod wiatami przystankowymi. Uzupełnienie posadzki cementowej. Napraw i uzupełnianie desek w ławkach. Naprawa ławek wolnostojących i wewnętrznych w wiatach przystankowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne unieważnienia postepowania: zgodnie z art. 255 pkt 3) ustawy Pzp :
”Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania.”

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania: zamawiający aktualnie nie dysponuje środkami w wysokości cen złożonych ofert.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219229,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 239788,32 PLN

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi