Przebudowa drogi gminnej nr 273539P w miejscowości Skrzetusz
Gmina Ryczywół
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00394193
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00394193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 11:34
- Lokalizacja
- Ryczywół, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5ec5dd3-02d6-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 6060075039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00394193 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 273539P w miejscowości Skrzetusz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ryczywół
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Ryczywół
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-630
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ryczywol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ryczywol.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9208521.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 273539P w miejscowości Skrzetusz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5ec5dd3-02d6-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010465/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi gminnej nr 273539P w miejscowości Skrzetusz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00318228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.04.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Projektowane zagospodarowanie terenu obejmuje przebudowę istniejącego odcinka drogi gminnej w zakresie jezdni, zjazdów i poboczy wraz z niewielką korektę sytuacyjno-wysokościową niwelety. Przebudowa mimo, że ujęta w dokumentacji nie obejmuje zakresu włączenia przedmiotowej drogi gminnej do drogi powiatowej nr 1352P. Łączna długość przyjętego do przebudowy odcinka drogi wynosi 110,0m. Projektowana szerokość jezdni drogi wynosi 5,0m. Spadek poprzeczny jezdni projektuje się jako dwustronny („daszkowy”) 2x2%.
Przy jezdni projektuje się obustronne pobocza z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości warstwy 15cm, szerokości 0,75m i spadku poprzecznym jednostronnym 6% na zewnątrz. Projektowaną szerokość zjazdów dostosowano do istniejących zjazdów do posesji.
Przebudowę konstrukcji jezdni całego odcinka przedmiotowej drogi zaprojektowano jako KR 3. Konstrukcja składa się z warstwy odcinającej z gruntu stabilizowanego cementem C 3/4
o grubości 18cm, podbudowy pomocniczej z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości warstwy 20cm, podbudowy zasadniczej z betonu asfaltowego AC 22P o grubości warstwy 7cm, warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC 16W o grubości 5cm oraz warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego AC 11S o grubości 4cm.
Na zjazdach zaprojektowano warstwę odcinającą z gruntu stabilizowanego cementem C 3/4
o grubości 18cm, podbudowę z kruszywa łamanego 0/31,5mm o grubości warstwy 20cm, warstwę wiążącą z betonu asfaltowego AC 16W o grubości 8cm oraz warstwę ścieralną
z betonu asfaltowego AC 11S o grubości 5cm.
Odwodnienie drogi zaprojektowano jako powierzchniowe, przez zastosowanie normatywnych spadków podłużnych i poprzecznych nawierzchni jezdni, zjazdów i poboczy poza koronę drogi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 305697,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391978,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 305697,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bimex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6060092256
7.3.3) Ulica: Fabryczna 7
7.3.4) Miejscowość: Rogoźno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-610
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 305697,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-18SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
brak| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |