Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w m. Jaczów

GMINA JERZMANOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00394777
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00394777/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-03 13:23
Lokalizacja
Jerzmanowa, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e4f3525-23d6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
6931940524
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00394777 z dnia 2024-07-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w m. Jaczów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JERZMANOWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647340

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lipowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-222

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 / 831 21 21

1.5.8.) Numer faksu: 76 / 831 21 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jerzmanowa.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jerzmanowa.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jerzmanowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w m. Jaczów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e4f3525-23d6-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00394777

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061659/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa trybun dla kibiców na boisku sportowym w Jaczowie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355012

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPR-II.271.4.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr geod.: 639/3, 640, 643/2, obręb 0003 Jaczów, gm. Jerzmanowa. Całość zadania obejmuje następujące działania: budowę dwóch trybun dla kibiców, dwóch wiat dla zawodników rezerwowych, zagospodarowanie terenu, przebudowę boiska, przebudowę schodów oraz reprofilację skarpy na działce drogowej. Przewiduje się wykonanie: utwardzonych dojść do trybun; reprofilację /niwelację istniejącej skarpy z regulacją istniejącego ogrodzenia; budowę dwóch trybun z miejscami siedzącymi dla 104 osób każda, budowę dwóch wiat dla zawodników rezerwowych po 10 miejsc siedzących każda, wymianę dwóch bramek piłkarskich na nowe.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 - dokumentacja projektowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne i prawne unieważnienia: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wada postępowania: W dokumentacji projektowej i w opisie przedmiotu zamówienia, nie zostały uwzględnione kolizje kabla energetycznego eN oraz kabla linii telekomunikacyjnej. Zamawiający nie uzyskał od poszczególnych właścicieli sieci warunków usunięcia w/w kolizji występujących w zakresie opracowania. Potencjalni Wykonawcy nie są w stanie na etapie składania oferty oszacować kosztów usunięcia tych kolizji, ani czasu jaki potrzeba na uzyskanie warunków od właścicieli sieci. Uniemożliwia to zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy Zamawiający po unieważnieniu postępowania, planuje ponownie przeprowadzić postępowanie w oparciu o zaktualizowaną dokumentację projektową i opis przedmiotu zamówienia.
2024-07-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane