Czynna ochrona siedlisk ciepłolubnych i walorów krajobrazowych w Jurajskich Parkach Krajobrazowych poprzez prowadzenie wypasu zwierząt na wybranych powierzchniach
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00395014
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-03 14:02
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9452118710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania chwastówOchrona środowiskaZwierzęta gospodarskie
Wykonawcy
4 przyznane
FUNDACJA WSPIERANIA BIORÓŻNORODNOŚCI "HORB"Jasliska, PL
42 000 PLNFUNDACJA WSPIERANIA BIORÓŻNORODNOŚCI "HORB"Jasliska, PL
30 000 PLNFUNDACJA WSPIERANIA BIORÓŻNORODNOŚCI "HORB"Jasliska, PL
35 000 PLNFUNDACJA WSPIERANIA BIORÓŻNORODNOŚCI "HORB"Jasliska, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.