Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 wraz z zapleczem w Jodłowej
Gmina Jodłowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00395126
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00395126/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 14:25
- Lokalizacja
- Jodłowa, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1df63ca5-23f9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8722220502
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00395126 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 wraz z zapleczem w Jodłowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Jodłowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-225
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.gmina@jodlowa.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlowa.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1df63ca5-23f9-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik 2012 wraz z zapleczem w Jodłowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1df63ca5-23f9-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395126
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044490/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko-ORLIK2012" wraz z zapleczem w Jodłowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00362504
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- remont boiska (małego) o nawierzchni poliuretanowej; czyszczenie nawierzchni poliuretanowej metodą ciśnieniową, usunięcie ewentualnych odparzeń nawierzchni, naniesienie nowego materiału w kolorze istniejącej nawierzchni prace należy prowadzić zgodnie z wytycznymi producenta nawierzchni. Malowanie linii wydzielających boiska dla danej dyscypliny sportowej. Przegląd ogrodzenia, bramy wjazdowej, urządzeń sportowych oraz furtki usunięcie lub wymiana uszkodzonych fragmentów siatki. Usunięcie ognisk korozji poprzez oczyszczenie i zabezpieczenie farbami antykorozyjnymi.
- remont boiska (dużego) o nawierzchni trawiastej; przegląd stanu technicznego, oczyszczenie nawierzchni z wszystkich zanieczyszczeń naturalnych i śmieci, szczotkowanie twarde nawierzchni, spulchnienie i rozluźnienie górnej warstwy wypełnienia, mechaniczne czyszczenie granulatu oraz jego uzupełnienie i równomierne rozprowadzenie, przeczesanie miękkie włókien trawy, klejenie linii wydzielających strefy boiska, remont wyposażenia boiska, bramek, likwidowanie ognisk korozji. Przeglądnięcie ogrodzenia i piłkochwytów, bramy wjazdowej oraz furtki, ewentualnie wymiana fragmentów siatki, zerwanych naciągów, usuwanie ognisk korozji
- remont części pomieszczeń parteru budynku Sali Gimnastycznej: pokoju trenera, przedsionka WC instruktora, WC dla niepełnosprawnych, WC chłopców, WC dziewcząt, przebieralni chłopców i dziewcząt, łazienek – natryski dla chłopców i dziewcząt. Pracę będą dotyczyć między innymi wymiany drzwi wejściowych do niektórych pomieszczeń, skucia i położenie nowych płytek, demontażu starych i montażu nowych sanitariatów, uzupełnienie ubytków szpachlą ścian i sufitów, malowanie, zakup i montaż ławek szatniowych wraz z wieszakami, wymiana wykładziny PCV
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45422100-2 - Stolarka drewniana
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |