Przebudowa drogi powiatowej nr 3556W Szydłowiec – Mirów Stary – gr. województwa (Jagodne)
POWIAT SZYDŁOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00395163
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00395163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 14:30
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f34579ae-1105-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 7991963340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00395163 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 3556W Szydłowiec – Mirów Stary – gr. województwa (Jagodne)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZYDŁOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Konopnickiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 617 70 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@szydlowiecpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f34579ae-1105-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 3556W Szydłowiec – Mirów Stary – gr. województwa (Jagodne)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f34579ae-1105-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026047/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej nr 3556W Szydłowiec – Mirów Stary – gr. województwa (Jagodne )
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00323678
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.32.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 3556W Szydłowiec – Mirów Stary – gr. województwa (Jagodne)” polegającej na wykonaniu inwestycji o nawierzchni z betonu asfaltowego na powierzchni 600,00 m2 i długości 95,65 m zlokalizowanego na terenie gminy Mirów w obrębie ewidencyjnym Zbijów Duży na działce nr 1063.
2. W ramach inwestycji prowadzone będą roboty w zakresie przebudowy drogi powiatowej, w tym:
1) Roboty przygotowawcze:
• Roboty pomiarowe inwentaryzacja powykonawcza – 0,096 km,
• Mechaniczne usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) grubości 30 cm z odwiezieniem na odległość do 10 km – 31,56 m3
2) Roboty rozbiórkowe:
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego do frezowania na głębokość do 5 cm z odwiezieniem urobku na plac składowy do 10 km – 478,25 m2,
• Nawierzchnia utwardzona z kamienia polnego, bruku – grubość do 11 cm - 478,25 m2,
• Frezowanie nawierzchni asfaltowej głębokości 4 cm z odwiezieniem urobku na plac składowy do 10 km na dowiązaniu do istniejącej nawierzchni z betonu asfaltowego-20,00 m2
• Mechaniczne cięcie szczelin w nawierzchni z betonu asfaltowego-11 m.
3) Roboty ziemne:
• Wykopy związane z korytowaniem pod konstrukcje z wywiezieniem urobku do 5 km (wg tabeli robót ziemnych) – 168,51 m3,
• Formowanie nasypów z gruntu dowiezionego G1 (wg tabeli robót ziemnych)- 31,07 m3
4) Podbudowa:
• Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod konstrukcje nawierzchni utwardzonych-940 m2,
• Warstwa mrozoochronna wykonywana na miejscu z MC, gruntu stabilizowanego spoiwami hydraulicznymi C1,5/2 (≤4MPa) grubości 45 cm, jezdnia z BA – 580, odsadzka - 0,55*200, 580+0,55*200
• Warstwy podbudowy zasadniczej z MN, kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 (C90/3) grubości 20 cm, jezdnia z BA – 580, odsadzka – (0,25+0,3/2)*200, 580+(0,25+0,3/2)*200
• Skropienie emulsją asfaltową kruszywa w ilości 0,5-0,7kg/m2, jezdnia z BA – 580 odsadzka – 0,25*200, 580+0,25*200
• Warstwy z betonu asfaltowego AC 22P 50/70 grubości 7 cm, jezdnia z BA – 580, odsadzka – 0,14*200, 580+0,14*200
5) Nawierzchnie:
• Skropienie emulsją asfaltową podbudowy z betonu asfaltowego w ilości 0,3-0,5kg/m2 jezdnia z BA – 580, odsadzka 0,14*200, 580+0,14*200
• Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC 16W 50/70 grubości 5 cm, jezdnia z BA – 580, odsadzka – 0,06*200, 580+0,06*200
• Skropienie emulsją asfaltową warstwy wiążącej z betonu asfaltowego w ilości 0,1-0,3kg/m2, jezdnia z BA – 580, odsadzka 0,06*200, dowiązania – 20, 580+0,06*200+20
• Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S 50/70 grubości 4 cm, jezdnia z BA – 580, dowiązania – 20, 580+20
• Nawierzchnia z kruszywa łamanego 0/31,5mm grubości 15cm, pobocze – 200 + 0,25*200
6) Stała organizacja ruchu:
• Słupki do znaków D50 – 2 szt.
• Znak prostokątny ŚREDNI – D-42, D-43 – 2 szt.
• Oznakowanie poziome jezdni materiałami grubowarstwowymi (masy termoplastyczne) – linie ciągłe – 24 m2.
Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków finansowych budżetu Województwa Mazowieckiego na zadania z zakresu budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych oraz budżetu Powiatu Szydłowieckiego.
3. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
a. Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia,
b. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia,
c. Przedmiar robót - załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286666,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 372383,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286666,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budromex Radom Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 389278900
7.3.3) Ulica: Wolanowska 228
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286666,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |