Przebudowa drogi powiatowej Dobrut - Śniadków - Lipienice – Wola Lipieniecka Duża
POWIAT SZYDŁOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00395173
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00395173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-03 14:32
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-171c7362-1287-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7991963340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00395173 z dnia 2024-07-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Dobrut - Śniadków - Lipienice –
Wola Lipieniecka Duża
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZYDŁOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Konopnickiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 617 70 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@szydlowiecpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-171c7362-1287-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Dobrut - Śniadków - Lipienice –Wola Lipieniecka Duża
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-171c7362-1287-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026047/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi powiatowej Dobrut - Śniadków - Lipienice - Wola Lipieniecka Duża
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325768
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 4012W Dobrut - Śniadków - Lipienice – Wola Lipieniecka Duża” od km 3 + 139,00 do km 3 + 222,00.
2. W ramach inwestycji prowadzone będą roboty w zakresie przebudowy drogi powiatowej, w tym:
1) ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE:
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym – tyczenie obiektu, inwentaryzacja powykonawcza – 0,08300 km
Zdjęcie warstwy humusu lub darniny:
• Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 15 cm grunt do wykorzystania na budowie: 207,50 m2
Likwidacja spękań podłużnych i poprzecznych nawierzchni bitumicznych
• Wypełnienie szczelin nawierzchni betonowej masą zalewową asfaltową na gorąco - 109,55 mb.
2) PODBUDOWY
• Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych - 2035,47 m2
• Skropienie asfaltem nawierzchni drogowych bitumicznych - 2035,47 m2
• Wyrównanie podbudowy mieszankami mineralno - bitumicznymi AC16 - warstwa profilująca śr. 75kg/m2 - 38,84 t
• Warstwa SAMI na bazie asfaltu modyfikowanego gumą grubości 2 cm - 514,60 m2
3) NAWIERZCHNIE:
Nawierzchnia tłuczniowa
• Nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywem 0/31,5 grubości 20 cm (pobocza) - 207,50 m2
• Nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywem 0/31,5 grubości 20 cm (zjazdy) - 43,26 m2
Nawierzchnia podwójnie powierzchniowo utrwalona emulsją asfaltową
• Powierzchniowe utrwalenie poboczy emulsją asfaltową i grysami 2/5, 5/8 mm - 207,50 m2
Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno
• Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno, średnia grubość warstwy 4 cm bez odwiezienia urobku - 456,50 m2
Nawierzchnie z betonu asfaltowego
• Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 16 W o grubości 6 cm – warstwa wiążąca na bazie asfaltu modyfikowanego gumą - 505,00 m2
• Nawierzchnia z mieszanki SMA na bazie asfaltu modyfikowanego gumą, grubości 4 cm - 498,00 m2
4) OZNAKOWANIE DRÓG I URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
Oznakowanie poziome
• Oznakowanie poziome jezdni materiałami cienkowarstwowymi (farbami) - linia krawędziowa ciągła wąska: P-7d, linie na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych - m2 18,72
• Oznakowanie poziome jezdni materiałami cienkowarstwowymi (farbami) - linia przerywana wąska: P-7c – 0,60 m2
3. Zakres prac szczegółowo określa dokumentacja projektowa, na którą składają się:
c. Dokumentacja techniczna - załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia,
d. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do specyfikacji warunków zamówienia,
e. Przedmiar robót - załącznik nr 10 do specyfikacji warunków zamówienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 198257,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264453,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 198257,72 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BUDROMOST-STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290010189
7.3.3) Ulica: ul. Św. Rocha 31
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 198257,72 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-07-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |