Poprawa dostępności siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej SZANSA w Białogardzie poprzez budowę windy

MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00395603
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00395603/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-04 07:33
Lokalizacja
Białogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44eb05ff-2881-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
6721001814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie płytekRoboty malarskieUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznegoNadzór nad projektem i dokumentacjąInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychUkładanie kabliInstalowanie wind

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00395603 z dnia 2024-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej SZANSA w Białogardzie poprzez budowę windy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 18

1.5.2.) Miejscowość: Białogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 79 100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia.publiczne@bialogard.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialogard.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-44eb05ff-2881-11ef-a458-c2a7c3d67e03

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępności siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej SZANSA w Białogardzie poprzez budowę windy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44eb05ff-2881-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395603

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042671/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa warunków funkcjonowania Warsztatu terapii Zajęciowej SZANSA" w Białogardzie poprzez przeprowadzenie prac modernizacyjno-remontowych

1.1.3 Poprawa dostępności siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej „SZANSA” w Białogardzie poprzez budowę windy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366550

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 581564,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. W ramach zamówienia przewiduje się wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem na jej podstawie robót budowlanych (etap 1) oraz wykonanie robot budowlanych (etap 2), w ramach zadania pn. „Poprawa dostępności siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej SZANSA w Białogardzie poprzez budowę windy”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) etap 1 - polegający na wykonaniu przebudowy budynku przy ul. Kościelnej 1 w Białogardzie, w formule „zaprojektuj i wybuduj”, mającej na celu poprawę dostępności obiektu budowlanego w zakresie dostępności architektonicznej dla osób ze szczególnymi potrzebami, obejmującego m. in. uwzględnienie:
a) organizacji przestrzeni komunikacyjnej wewnątrz budynku,
b) dostępu do wszystkich pomieszczeń (z wyjątkiem technicznych),
c) informacji na temat rozkładu pomieszczeń,
d) zapewnienia możliwości wejścia z psem asystującym,
e) zapewnienia ewakuacji i ochrony przeciwpożarowej osobom ze szczególnymi potrzebami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy (PFU), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
2) etap 2 - polegający na realizacji robót budowlanych na podstawie dokumentacji przekazanej przez Zamawiającego, w ramach przebudowy budynku usług kultury, polegający na wykonaniu wewnętrznego szybu windowego, w szczególności wykonanie:
a) robót przygotowawczych,
b) robót rozbiórkowych, demontażowe na zewnątrz budynku,
c) robót ziemnych,
d) robót polegających na zabudowie wiatrołapu windy oraz zejścia do piwnicy,
e) dylatacji,
f) uzupełnienia posadzek,
g) robót tynkarskich i malarskich,
h) robót elewacyjnych,
i) robót odtworzeniowych, porządkowych,
j) wentylacji szybu,
k) instalacji elektrycznych.
3. Dokumentacja projektowa zostanie sporządzona zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (t. j. Dz.U. z 2021 r., poz. 2454).
4. Dokumentacja kosztorysowa zostanie sporządzona metodą kalkulacji szczegółowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (t. j. Dz.U. z 2021 r., poz. 2458).
5. Wykonawca w ramach wynagrodzenia dokona wszelkich uzgodnień i opinii niezbędnych do uzyskania decyzji administracyjnych w celu wykonania robót – zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (t. j. Dz.U. z 2024 r., poz. 725 z późn. zm.) oraz innymi obowiązującymi normami i przepisami oraz zapewni wykonanie i sprawdzenie projektu pod względem zgodności z przepisami prawa przez osoby posiadające wymagane uprawnienia budowlane i/lub rzeczoznawców odpowiednich branż.
6. Wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacja techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, decyzjami administracyjnymi i obowiązującymi przepisami, wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie (o ile taki obowiązek został nałożony obowiązującymi przepisami i/lub wydanymi decyzjami zezwalającymi na wykonanie robót budowlanych).
W ramach robót budowlanych, przewidziano przebudowę i wykonanie prac z podziałem na ww. etapy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45314310-7 - Układanie kabli

45313100-5 - Instalowanie wind

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:… 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2320000,00 PLN

2024-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane