Budowa oświetlenia w gminie Świeszyno
GMINA ŚWIESZYNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00395845
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00395845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-04 09:01
- Lokalizacja
- Świeszyno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3c2ffbd-f71c-11ee-8d01-6607a228ef1b
- Identyfikator
- 4990521087
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
Wykonawcy
3 przyznane
ZESTI FOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSerock, PL · lot 0
225 828 PLNZESTI FOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSerock, PL · lot 1
55 350 PLNZESTI FOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSerock, PL · lot 2
268 140 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00395845 z dnia 2024-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia w gminie Świeszyno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIESZYNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920707
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 71
1.5.2.) Miejscowość: Świeszyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-024
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 31 60 120
1.5.8.) Numer faksu: +48 94 31 61 491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swieszyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swieszyno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swieszyno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia w gminie Świeszyno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3c2ffbd-f71c-11ee-8d01-6607a228ef1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00395845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00034221/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa oświetlenia na terenie gminy Świeszyno w podziale na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00279398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1: „Budowa oświetlenia w miejscowości Czacz”.Przedmiotem zamówienia jest budowę instalacji oświetlenia dróg w miejscowości Czacz (Zadanie 2 i 3): w ilości 13+10 pkt. opraw LED zamontowanych na 13+10 szt. słupach, kabel YAKXS 4x25mm2. Słupy stalowe ocynkowane montowane na fundamencie. W celu dodatkowej ochrony antykorozyjnej w dolnej części słupa, wymaga się fabrycznego pokrycia podstawy wraz z otworami na śruby mocujące oraz fragmentem części słupa do wysokości 350 mm, elastomerem poliuretanowym. Grubość powłoki zabezpieczającej w granicach od 0,7mm do 1 mm. Powierzchnia elastomeru malowana farbą odporną na działanie promieni UV, na kolor zbliżony do barwy słupa. Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu (ok. 2-3 cm nad poziomem gruntu). Oprawy LED o następujących parametrach: moc ok. 40W, strumień świetlny oprawy ok. 4700lm, z redukcją mocy.
W słupach oświetleniowych montować izolowane złącza kablowe IZK z bezpiecznikami D01/gL 4A.
Zakres robót:
- roboty ziemne przygotowawcze: wykopy pod kabel oświetleniowy
- przepych pod drogą
- roboty kablowe
- montaż fundamentów
- montaż słupów oświetleniowych
- montaż opraw oświetleniowych z podnośnika
- pomiary elektryczne
Budowa oświetlenia w pasach dróg gminnych.
Załączone mapy w dokumentacji projektowej obejmują budowę oświetlenia w całej miejscowości Czacz, natomiast przedmiot zamówienia obejmuje tylko wykonanie Zadania 2 i 3 – na dz. nr 14/3, 139/2, 398, 401, 403, 409, 422 w zakresie wykonania całej linii kablowej oświetleniowej oraz następujących słupów/opraw:
- dla zadania 2 słupy 2.1, 2.3, 2.5, 2.6.2, 2.7, 2.9, 2.9.2, 2.9.4, 2.11, 2.12.1, 2.13, 2.15, 2.17;
- dla zadania 3 słupy 3.2, 3.4, 3.7, 3.9, 3.11, 3.13, 3.15, 3.17, 3.19, 3.21.
W miejscach niewykonywanych słupów pozostawić i zabezpieczyć zapas kabla dla możliwości przyszłego zamontowania dodatkowych słupów/opraw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia, dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki do SWZ nr 1.1.B i 1.1.C . Zakres inwestycji przedstawiono na załączonej mapie – Załącznik nr 1.1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 313822,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2: „Budowa oświetlenia w miejscowości Bagno”.Przedmiotem zamówienia jest budowę instalacji oświetlenia dróg w miejscowości Bagno: w ilości 4 pkt. opraw LED zamontowanych na 4 szt. słupach, kabel YAKXS 4x25mm2. Słupy stalowe ocynkowane montowane na fundamencie. W celu dodatkowej ochrony antykorozyjnej w dolnej części słupa, wymaga się fabrycznego pokrycia podstawy wraz z otworami na śruby mocujące oraz fragmentem części słupa do wysokości 350 mm, elastomerem poliuretanowym. Grubość powłoki zabezpieczającej w granicach od 0,7mm do 1 mm. Powierzchnia elastomeru malowana farbą odporną na działanie promieni UV, na kolor zbliżony do barwy słupa. Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu. Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu (ok. 2-3 cm nad poziomem gruntu). Oprawy LED o następujących parametrach: ok. 45W, strumień świetlny oprawy ok. 7000lm, z redukcją mocy.
W słupach oświetleniowych montować izolowane złącza kablowe IZK-2 z bezpiecznikami Bi Wts 4A.
Zakres robót:
- roboty ziemne przygotowawcze: wykopy pod kabel oświetleniowy
- przepych pod drogą
- roboty kablowe
- montaż fundamentów
- montaż słupów oświetleniowych
- montaż opraw oświetleniowych z podnośnika
- pomiary elektryczne
Budowa oświetlenia w pasach dróg gminnych gruntowych.
Załączone mapy w dokumentacji projektowej obejmują budowę oświetlenia w na całym odcinku w miejscowości Bagno, natomiast przedmiot zamówienia obejmuje tylko wykonanie zadania w zakresie wykonania całej linii kablowej oświetleniowej oraz następujących słupów/opraw: 116, 118, 120, 123.
W miejscach niewykonywanych słupów pozostawić i zabezpieczyć zapas kabla dla możliwości przyszłego zamontowania dodatkowych słupów/opraw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1.2B do SWZ. Zakres inwestycji przedstawiono na załączonej mapie – Załącznik nr 1.2A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 74273,74 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3: „Budowa oświetlenia w miejscowości Konikowo”.Przedmiotem zamówienia jest budowę instalacji oświetlenia dróg w miejscowości Konikowo (Zadanie 2 i 3): w ilości 23+16 pkt. opraw LED zamontowanych na 22+15 szt. słupach, kabel YAKXS 4x25mm2. Słupy stalowe ocynkowane montowane na fundamencie. W celu dodatkowej ochrony antykorozyjnej w dolnej części słupa, wymaga się fabrycznego pokrycia podstawy wraz z otworami na śruby mocujące oraz fragmentem części słupa do wysokości 350 mm, elastomerem poliuretanowym. Grubość powłoki zabezpieczającej w granicach od 0,7mm do 1 mm. Powierzchnia elastomeru malowana farbą odporną na działanie promieni UV, na kolor zbliżony do barwy słupa. Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu (ok. 2-3 cm nad poziomem gruntu). Oprawy LED o następujących parametrach: moc 45W i 60W, strumień świetlny oprawy ok. 6000lm i 7750lm, z redukcją mocy.
W słupach oświetleniowych montować izolowane złącza kablowe IZK-2 z bezpiecznikami Bi Wts 4A. Zakres robót:
- roboty ziemne przygotowawcze: wykopy pod kabel oświetleniowy
- przepych pod drogą
- roboty kablowe
- montaż fundamentów
- montaż słupów oświetleniowych
- montaż opraw oświetleniowych z podnośnika
- pomiary elektryczne
Budowa oświetlenia w pasach dróg gminnych gruntowych.
Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu.
Załączone mapy w dokumentacji projektowej obejmują budowę oświetlenia w całej miejscowości Konikowo, natomiast przedmiot zamówienia obejmuje tylko wykonanie Zadania 2 i 3 – na dz. nr 399/12; 412/2; 413/13; 413/14; 413/15; 413/29; 413/40; 414/4 w zakresie wykonania całej linii kablowej oświetleniowej oraz następujących słupów/opraw:
- dla zadania 2 słupy 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 303/5, 303/6, 306/1, 306/2, 306/3, 306/4, 306/5, 306/6;
- dla zadania 3 słupy 210/1, 211, 211/2, 211/2/2, 211/4, 211/6, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220.
W miejscach niewykonywanych słupów pozostawić i zabezpieczyć zapas kabla dla możliwości przyszłego zamontowania dodatkowych słupów/opraw.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1.3B i 1.3C do SWZ. Zakres inwestycji przedstawiono na załączonej mapie – Załącznik nr 1.3A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.5.) Wartość części: 445712,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225828 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430380,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225828 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESTI FOS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146019153
7.3.4) Miejscowość: Serock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225828 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55350 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 83097,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55350 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESTI FOS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146019153
7.3.4) Miejscowość: Serock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55350 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268140 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 490247,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268140 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESTI FOS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 146019153
7.3.4) Miejscowość: Serock
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268140 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |