Park Wiecha Świeci przykładem czyli Rewitalizacja Głównej Alei.

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00396074
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00396074/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-04 09:51
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f501ed01-d6db-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty rozbiórkoweUsługi wycinania drzewSadzenie drzewRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH RUKATWarszawa, PL · lot 0
6 992 884,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00396074 z dnia 2024-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Park Wiecha Świeci przykładem czyli Rewitalizacja Głównej Alei.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowek.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Park Wiecha Świeci przykładem czyli Rewitalizacja Głównej Alei.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f501ed01-d6db-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00396074

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008007/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Park Wiecha świeci przykładem czyli rewitalizacja głównej alei Parku Wiecha w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00224899

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-14/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 4657372,87 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rewitalizacja Głównej Alei w Parku Wiecha obejmuje następujący zakres:
3.1. Roboty rozbiórkowe:
a) rozbiórka istniejących nawierzchni,
b) rozbiórka istniejących elementów wyposażenia: fontann, oświetlenia, pergoli.
3.2. Budowa obiektów:
a) nowych nawierzchni alejek parkowych,
b) fontann wraz z osobnymi pomieszczeniami na maszynownie.
3.3. Mała architektura - wykonanie miejsc wypoczynku z leżakami miejskimi:
a) ławki miejskie z oparciem i bez oparcia,
b) zestawy piknikowe,
c) tablica informacyjna,
d) kosze na śmieci,
e) stojaki na rowery.
3.4. Nasadzenia roślinności: krzewy, drzewa, rośliny ozdobne.
3.5. Budowa sieci infrastruktury technicznej:
a) oświetlenia,
b) przyłącza teletechnicznego – monitoringu,
c) przyłącza wodno-kanalizacyjnego.
3.6. Remont:
a) istniejących trejaży pod pnącza,
b) remont zegara słonecznego (z zachowaniem tarczy oraz gnomonu), posadowiony w nowym miejscu na nowej konstrukcji.
2. Przedmiot Zamówienia, w tym w szczególności opis robót budowlanych oraz stawiane im wymagania, opisuje dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja projektowa składa się z:
1) Projektu architektoniczno-budowlanego w zakresie zagospodarowania terenu oraz infrastruktury technicznej – załącznik nr 6 do SWZ.
2) Projektów wykonawczych i technicznych (wszystkich branż), ciągów komunikacyjnych i zagospodarowania terenu - załącznik nr 7 do SWZ.
3) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, (STWiOR) - załącznik nr 8 do SWZ.
4) Przedmiaru robót, który jest materiałem pomocniczym do sporządzenia oferty– załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77211600-8 - Sadzenie drzew

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6404800,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9456364,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6992884,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIEL-BUD Wojciech Rukat

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1180038363

7.3.3) Ulica: Mehoffera 122

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-158

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6992884,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane