Świadczenie usług terapii pedagogicznej w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w ramach realizacji Wiodącego Ośrodka Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczego
Powiatowy Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Wejherowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00396796
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-04 12:18
- Lokalizacja
- Wejherowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5882238811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa przedszkolnego
Wykonawcy
2 przyznane
Centrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
15 000 PLNCentrum Rozwoju Małego Dziecka "Kolorowy Zakątek" Anna LesnauGościcino, PL
15 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.