Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JASIEŃCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00397124
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00397124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-04 13:15
- Lokalizacja
- Jasieniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f969d99-2a22-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5961016878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00397124 z dnia 2024-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W JASIEŃCU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210204496
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jasieniec
1.5.2.) Miejscowość: Jasieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 743 12 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@dpsjasieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.dpsjasieniec.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4f969d99-2a22-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Dom Pomocy Społecznej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f969d99-2a22-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00366637
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych, pn: Likwidacja barier architektonicznych w pomieszczeniach
sanitarnych Domu Pomocy Społecznej w Jasieńcu
1) Zamówienie obejmuje wykonanie następujących robót budowlanych w ramach zadania:
Prace ogólnobudowlane, rozbiórkowe, wykończeniowe
Dostawa i montaż wyposażenia,
Roboty sanitarne wod-kan, wentylacyjne,
Roboty instalacyjne elektryczne
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentacji projektowej stanowiącej Opis Przedmiotu
Zamówienia, oraz załącznik do SWZ.
3) Wszystkie materiały i urządzenia, które zostały oznaczone w Opisie Przedmiotu Zamówienia znakiem towarowym,
patentem lub pochodzeniem lub precyzyjnym wymiarem należy traktować jako opis produktu referencyjnego. Zamawiający
dopuszcza zastosowanie produktów równoważnych, które będą posiadały co najmniej cechy i parametry albo oczekiwania
technologiczne, jakościowe oraz funkcjonalność.
4) Jeżeli opisu przedmiotu zamówienia dokonuje się za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów
odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca może wówczas, przy pomocy
innych dokumentów niż certyfikaty zgodności wykazać, że oferowany przez niego produkt spełnia wymogi wynikające z
norm lub odpowiednich specyfikacji technicznych.
5) Wyłoniony Wykonawca zobowiązany będzie do posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej obejmującej okres realizacji i wartość zamówienia.
6) Wykonawca musi przewidzieć pracę na czynnym budynku, tym samym swoją prace będzie musiał dostosować do
konieczności zapewnienia dostępu do części pomieszczeń mieszkańców.
7) Zamawiający zastrzega, że w oparciu o art. 310 pzp może on unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu
przyznane.
8) Zamawiający zawarł umowę na dofinansowanie projektu z Województwem Lubuskim – Regionalnym Ośrodkiem Polityki
Społecznej z siedzibą w Zielonej Górze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę,którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 403879,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461358 PLN
| 2024-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |