Odbudowa ulicy Partyzantów w Kłodzku
Gmina Miejska Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00397277
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00397277/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-04 13:40
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39c7c6cc-1350-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8831679027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00397277 z dnia 2024-07-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa ulicy Partyzantów w Kłodzku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Bolesława Chrobrego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 865 46 82
1.5.8.) Numer faksu: 74 867 40 62
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pub@um.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-39c7c6cc-1350-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbudowa ulicy Partyzantów w Kłodzku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39c7c6cc-1350-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397277
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051883/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Odbudowa ul. Partyzantów w Kłodzku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00326397
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2024.MG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1538897,51
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest odbudowa ulicy Partyzantów w Kłodzku, pomiędzy ulicą Łąkową a Hołdu Pruskiego, o łącznej długości 413 mb. W ramach zadania zostanie wykonana podbudowa z kruszywa oraz nawierzchnia bitumiczna jezdni, wykonane zostaną nowe chodniki z kostki betonowej i zjazdy do posesji z kostki kamiennej. W ramach zdania przewidziane jest również wykonanie sieci kanalizacji deszczowej a także korekta wysokościowa oświetlenia ulicznego.
W ramach zadania zostaną wykonane następujące prace:
1. Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze.
2. Frezowanie nawierzchni.
3. Wykonanie kanalizacji deszczowej.
4. Wykonanie podbudowy z betonu B-20.
5. Wykonanie nawierzchni zjazdów z kostki kamiennej 9-11 cm.
6. Wykonanie podbudowy stabilizowanej cementem 15 cm.
7. Wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego 20 cm.
8. Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC16W o grubości 6 cm warstwa ścieralna.
9. Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego AC11S o grubości 4 cm warstwa ścieralna.
10. Ułożenie krawężników i obrzeży na ławie betonowej z oporem.
11. Wykonanie nawierzchni na chodnikach z kostki betonowej grubość 8 cm.
12. Regulacja wysokości skrzynek zasuw i włazów studni sieci wodociągowych, sanitarnych, gazowych i telekomunikacyjnych.
13. Roboty wykończeniowe.
Szczegółowe informacje w SWZ i załącznikach do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2122706,33 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2775374,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2122706,33 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRDM DROGMOST Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8831646111
7.3.3) Ulica: Objazdowa 24
7.3.4) Miejscowość: Kłodzko
7.3.5) Kod pocztowy: 57-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2122706,33 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
okres gwarancji 60 miesięcy| 2024-07-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |