„Malowanie klatek schodowych oraz ciągów komunikacyjnych na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu przy ul. Sokołowskiej 6”

Sąd Rejonowy w Zgierzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00397791
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00397791/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-04 15:33
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0aa30cab-24ab-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
7321267561
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00397791 z dnia 2024-07-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Malowanie klatek schodowych oraz ciągów komunikacyjnych
na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu
przy ul. Sokołowskiej 6”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Zgierzu

1.3.) Oddział zamawiającego: SR Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000323364

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sokołowska 6

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: administracja@zgierz.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgierz.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0aa30cab-24ab-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Malowanie klatek schodowych oraz ciągów komunikacyjnych
na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu
przy ul. Sokołowskiej 6”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aa30cab-24ab-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00397791

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00256608/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Malowanie ciągów komunikacyjnych w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu (korytarze, klatki schodowe, I, II i III piętro)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Malowanie klatek schodowych oraz ciągów komunikacyjnych na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu przy ul. Sokołowskiej 6”
2. Zakres prac koniecznych do wykonania:

a) Zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – malowanie korytarzy na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu, sporządzoną przez uprawnionego mgr inż. Adama Janiaka w marcu 2024 r. – Dział 1,
b) Zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – malowanie korytarzy na parterze, I piętrze, II piętrze budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu, sporządzoną przez uprawnionego mgr inż. Adama Janiaka w marcu 2024 r. – Dział 2,
c) Zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – malowanie klatek schodowych w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu, sporządzoną przez uprawnionego mgr inż. Adama Janiaka w marcu 2024 r. – Dział I.
3. Miejscem wykonywania zamówienia jest budynek główny i budynek w bezpośrednim sąsiedztwie (stanowiący pomieszczenie magazynowo - techniczne) oraz otaczający go teren Sądu Rejonowego w Zgierzu, ul. Sokołowska 6, 95-100 Zgierz.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania (zwana dalej STW) i odbioru robót, przedmiary ofertowe – załączone do niniejszego postępowania. Ilości podane w przedmiarze są przybliżone, przy wycenie robót należy zweryfikować te wartości z natury i w tym celu Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej przed złożeniem oferty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
2024-07-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane