Izolacja linii energetycznej przy ul. Kolejowej, wymiana energochłonnego oświetlenia oraz budowa oświetlenia ścieżek edukacyjnych na terenie parku przy ul. Kasztanowej z budową monitoringu wizyjnego.
GMINA CZEMPIŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00398110
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00398110/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 08:08
- Lokalizacja
- Czempiń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f263c4f2-2a36-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6981722479
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398110 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Izolacja linii energetycznej przy ul. Kolejowej, wymiana energochłonnego oświetlenia oraz budowa oświetlenia ścieżek edukacyjnych na terenie parku przy ul. Kasztanowej z budową monitoringu wizyjnego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZEMPIŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259287
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jerzego Popiełuszki 25
1.5.2.) Miejscowość: Czempiń
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-020
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 28 26 703 w. 138
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.kasprzyk@ug.czempin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czempin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/czempin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Izolacja linii energetycznej przy ul. Kolejowej, wymiana energochłonnego oświetlenia oraz budowa oświetlenia ścieżek edukacyjnych na terenie parku przy ul. Kasztanowej z budową monitoringu wizyjnego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f263c4f2-2a36-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398110
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00029922/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00371346
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem opracowania jest wykonanie projektu budowlanego (PZT, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) i w oparciu o niego zrealizowanie robót budowlanych obejmujących izolację linii energetycznej przy ul. Kolejowej, wymianę energochłonnego oświetlenia na energooszczędne oraz budowę oświetlenia ścieżek edukacyjnych na terenie parku przy ul. Kasztanowej wraz z budową monitoringu wizyjnego. Podstawą do wykonania projektu są Programy Funkcjonalno-Użytkowe: „Budowa zielono-niebieskiej infrastruktury na terenie Gminy Czempiń” oraz Budowa monitoringu wizyjnego na terenie parku przy ul. Kasztanowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
31321100-3 - Napowietrzne linie energetyczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania
51314000-6 - Usługi instalowania urządzeń wideo
32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia ww. postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |