Przebudowa chodnika i zatok postojowych wzdłuż bloków nr 8 i 10, częściowo 20 i 12, przy ul. Świtycz-Widackiej w Olsztynie – Os. Pieczewo – dokończenie etapu I i wykonanie etapu II

ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00398182
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00398182/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-05 08:28
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eeedcec2-2e23-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
7393851186
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398182 z dnia 2024-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodnika i zatok postojowych wzdłuż bloków nr 8 i 10, częściowo 20 i 12, przy ul. Świtycz-Widackiej w Olsztynie – Os. Pieczewo – dokończenie etapu I i wykonanie etapu II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.olsztyn.eu/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa chodnika i zatok postojowych wzdłuż bloków nr 8 i 10, częściowo 20 i 12, przy ul. Świtycz-Widackiej w Olsztynie – Os. Pieczewo – dokończenie etapu I i wykonanie etapu II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeedcec2-2e23-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398182

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094330/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Poprawa bezpieczeństwa komunikacyjnego poprzez modernizację dróg wraz z infrastrukturą: Świtycz - Widacka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373614

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.45.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie dotyczy wykonania robót budowlanych w ramach dokończenia etapu I i wykonania etapu II wskazanych w dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa chodnika oraz przebudowa i budowa zatok postojowych wzdłuż bloków Nr 8 i 10, częściowo 20 i 12, przy ul. Świtycz-Widackiej w Olsztynie - Os. Pieczewo”.

Zakres robót:
• Rozbiórka istniejących nawierzchni chodnika i miejsc postojowych z betonowych elementów prefabrykowanych wraz z podbudową i obramowaniem
• Rozbiórka istniejących krawężników wraz z ławą,
• Rozbiórka betonowych obrzeży,
• Wykonanie koryta pod konstrukcję nawierzchni chodnika, utwardzenia terenu wokół wiat śmietnikowych i miejsc postojowych wraz z wywozem i utylizacją urobku;
• Profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni chodnika, utwardzenia terenu wokół wiat śmietnikowych i miejsc postojowych;
• Wykonanie warstwy ulepszonego podłoża z kruszywa niezwiązanego pod nawierzchnię chodnika i utwardzenia terenu wokół wiat śmietnikowych gr. 25 cm oraz miejsc postojowych gr. 20 cm;
• Wykonanie warstwy podbudowy zasadniczej z kruszywa 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie – pod chodnik i utwardzenie terenu wokół wiat śmietnikowych o gr. 15 cm oraz pod miejsca postojowe o gr. 20 cm;
• Wykonanie warstwy ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem C1.5/2 – pod chodnik, utwardzenie terenu wokół wiat śmietnikowych i miejsca postojowe o gr. 10 cm;
• Wykonanie nawierzchni z betonowej kostki brukowej 8 cm szarej na podsypce cementowo - piaskowej 3 cm – pod chodnik, utwardzenie terenu wokół wiat śmietnikowych i miejsca postojowe;
• Przełożenie chodnika z betonowej kostki brukowej (z wykorzystaniem w 85% materiału z rozbiórki);
• Ustawienie krawężników betonowych 15x30 i 15x22 na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15;
• Ustawienie obrzeży betonowych 30x8x100 cm na podsypce cementowo - piaskowej;
• Regulacja wysokościowa pokryw studni kanalizacyjnych;
• Wykonanie trawników dywanowych siewem z uprzednim humusowaniem

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ (dokumentacja projektowa, rysunek „PZT Świtycz-Widackiej - zakres robót niewykonanych”, rysunek „Przekroje normalne - rysunek zamienny”, specyfikacja techniczna).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert, tj. do 04.07.2024 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2024-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane