„Przebudowa drogi gminnej położonej na działce 810/1 w miejscowości Kutyły”
Gmina Jarocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00398474
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00398474/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 09:34
- Lokalizacja
- Jarocin, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d827345c-175d-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6020018288
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398474 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej położonej na działce 810/1 w miejscowości Kutyły”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jarocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409399
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jarocin 159
1.5.2.) Miejscowość: Jarocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-405
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 015 8713141
1.5.8.) Numer faksu: 015 8713138
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gminajarocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jarocin.ug.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d827345c-175d-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi gminnej położonej na działce 810/1 w miejscowości Kutyły”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d827345c-175d-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398474
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036912/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej polożonej na działce 810/1 w m. Kutyły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00333816
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IŚM.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 265457,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest: „Przebudowa drogi gminnej położonej na działce 810/1 w miejscowości Kutyły”
2. Zakres prac obejmuje:
Przebudowa drogi gminnej obejmuje odcinek drogi o długości 120,00m rozpoczyna się w km 0+000 jako kontynuacja przebudowanej drogi gminnej, a kończy się w km 0+120,00, stanowiąc dojazd do pobliskich pól i nieruchomości.
Rozwiązania konstrukcyjne:
a) Jezdnia w km 0+000 – 0+120:
·wykonanie koryta drogi na głębokość do 30cm, wyprofilowanie i dogęszczenie
podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
· wykonanie stabilizacji gruntu spoiwem hydraulicznym (1,5-2,5MPa) o grubości
warstwy 30 cm,
· wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o frakcji
0-31,5mm o grubości warstwy 20cm,
· wykonanie skropienia emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych niebitumicznych,
· wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa wiążąca AC16W KR1-2
o grubości 5 cm,
· wykonanie skropienia emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych bitumicznych,
· wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego warstwa ścieralna AC11S KR1-2
o grubości 4 cm,
b) Pobocza:
0-31,5 o grubości warstwy 10 cm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - stanowi Dokumentacja techniczna – Załącznik nr 9 do SWZ, dla zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295260,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350405,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295260,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Konsorcjum: Lider konsorcjum: LACH-POL Sp. z o.o. Golce 63A, 37-405 Jarocin Partner konsorcjum: Paweł Lach Szyperki 39A, 37-405 Jarocin
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Partner konsorcjum: Paweł Lach Szyperki 39A, 37-405 Jarocin
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 524598010
7.3.4) Miejscowość: Golce 63A
7.3.5) Kod pocztowy: 37-405
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295260,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |