Przywrócenie pełnej ochrony przeciwpożarowej budynku DPS ul. Sternicza 2

Gdańskie Nieruchomości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00398475
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00398475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-05 09:34
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b9a5761-1802-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
9570844969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne przeciwpożaroweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne w budynkachRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398475 z dnia 2024-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przywrócenie pełnej ochrony przeciwpożarowej budynku DPS ul. Sternicza 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74

1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0b9a5761-1802-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przywrócenie pełnej ochrony przeciwpożarowej budynku DPS ul. Sternicza 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b9a5761-1802-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047077/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.33 Roboty instalacyjne przy Systemie Sygnalizacji Pożaru i oddymiania oraz oznakowanie dróg ewakuacji i oświetlenia awaryjnego w budynku DPS przy ul. Sterniczej 2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.54.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są Roboty instalacyjne przy Systemie Sygnalizacji Pożaru i oddymiania oraz oznakowanie dróg ewakuacji i oświetlenia awaryjnego w budynku DPS przy ul. Sterniczej 2
2. Zakres robót obejmuje:
a) Roboty instalacyjne przy Systemie Sygnalizacji Pożaru (SSP)
-system sygnalizacji pożaru
-system wizualizacji SSP
-instalacja elektryczna dla potrzeb SSP
b) Roboty przy systemie oddymiania
-montaż instalacji zasilania i sterowania
-montaż siłowników
c) Roboty przy oznakowaniu dróg ewakuacji i oświetlenia awaryjnego
-wydzielenie instalacji oświetlenia awaryjnego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Złożone oferty podlegają odrzuceniu.
2024-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane