Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2024 na terenie Gminy Sośnicowice

Gmina Sośnicowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00398529
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00398529/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-05 09:45
Lokalizacja
Sośnicowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cfecfbf9-1cce-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
9691422687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF GAJDZIKGierałtowice, PL · lot 0
386 815,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398529 z dnia 2024-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2024 na terenie Gminy Sośnicowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sośnicowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257788

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Sośnicowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-153

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@sosnicowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sosnicowice.i-gmina.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sosnicowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2024 na terenie Gminy Sośnicowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfecfbf9-1cce-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398529

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00090654/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych w roku 2024 na terenie Gminy Sośnicowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00342184

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-6/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, objętych zadaniem inwestycyjnym pn.: „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg gminnych
w roku 2024 na terenie Gminy Sośnicowice”.

Zadanie podzielone zostało na etapy:

A) Szacunkowa ilość metrów kwadratowych nawierzchni bitumicznych dla etapu I wynosi:
W1 - dla A1 - 68
W2 - dla A2 - 80
W3 - dla A3 - 450
W4 - dla B1 - 68
W5 - dla B2 - 66
W6 - dla B3 - 442
W7 - dla C1 - 38
W8 - dla C2 - 42
W9 - dla C3 - 158
Łącznie - 1412


B) Szacunkowa ilość metrów kwadratowych nawierzchni bitumicznych dla etapu II wynosi:
W1 - dla A1 - 34
W2 - dla A2 - 40
W3 - dla A3 - 225
W4 - dla B1 - 34
W5 - dla B2 - 33
W6 - dla B3 - 221
W7 - dla C1 - 19
W8 - dla C2 - 21
W9 - dla C3 - 79
Łącznie - 706

gdzie:
A - nakładka nawierzchni
B - nakładka nawierzchni z zaklinowaniem podbudowy
C - nakładka nawierzchni z wymianą podbudowy

A1 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 4 cm
A2 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 5 cm
A3 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 6 cm

B1 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 4 cm z zaklinowaniem podbudowy
B2 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 5 cm z zaklinowaniem podbudowy
B3 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 6 cm z zaklinowaniem podbudowy

C1 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 4 cm z wymianą podbudowy
C2 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 5 cm z wymianą podbudowy
C3 - cena brutto za 1 m2 dla grubości nawierzchni 6 cm z wymianą podbudowy


Zakres robót dla etapu I-go oraz dla etapu II określa Załącznik nr 8 do SWZ (wykaz ubytków).


Przedmiot umowy wykonany zostanie z materiałów dostarczonych przez Wykonawcę. Materiały powinny odpowiadać wymaganiom określonym przepisami o wyrobach budowlanych oraz wymaganiom określonym w dokumentacji oraz dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie określonym w art. 10 ustawy Prawo budowlane.
Wymagane jest prowadzenie prac remontu nawierzchni dróg z zastosowaniem masy asfaltobetonowej na gorąco.

Wszelkie wskazane w dokumentacji znaki handlowe, towarowe, nazwy modeli, numery katalogowe należy rozumieć, jako przykładowe i służą one jedynie do określenia cech technicznych i jakościowych materiałów, a nie są wskazaniem producenta - rozpatrywać je należy łącznie ze słowem „równoważny”. Na Wykonawcy spoczywa obowiązek wykazania, iż oferowane urządzenia, materiały budowlane, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania Zamawiającego. Zamawiający wymaga złożenia stosownych dokumentów, uwiarygodniających te materiały lub urządzenia.
Wszelkie koszty związane z wykonaniem przedmiotem zamówienia ponosi Wykonawca, w szczególności Wykonawca na własny koszt i ryzyko dokonuje zakupu materiałów, usług oraz ponosi koszty opłat administracyjnych, jak również opłaca pracowników zatrudnionych przy realizacji przedmiotu zamówienia. Jeżeli w związku z realizacją prac stanowiących przedmiot zamówienia powstanie obowiązek uiszczenia jakiejkolwiek należności: podatkowej, administracyjnej lub skarbowej, Wykonawca zobowiązuje się uiścić ją w terminie określonym w obowiązujących przepisach prawa. Z tego tytułu nie przysługuje Wykonawcy żadne roszczenie od Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386815,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 386815,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386815,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geoinvest Krzysztof Gajdzik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9690464057

7.3.3) Ulica: ul. Ks. Roboty 50

7.3.4) Miejscowość: Gierałtowice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-186

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386815,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane