Zaj. terap.-pedagogiczne wspieranie rozwoju poznawczego dzieci oraz konsultacje dla rodziców dzieci zakwalifikow. do wczesnego wspomagania rozwoju, w ram.pr.kom.wsp dla rodzin ZA ŻYCIEM, z podz na cz.
Zespół Szkół Specjalnych w Chojnicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00398810
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-05 10:46
- Lokalizacja
- Chojnice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5551834206
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Wykonawcy
2 przyznane
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
10 000 PLNKOBIEROWSKA ANNACHOJNICE, PL
10 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.