„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”
Miasto i Gmina Sanniki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00398826
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00398826/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 10:50
- Lokalizacja
- Sanniki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9eda4a0-135d-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9710659463
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398826 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Sanniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015916
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 169
1.5.2.) Miejscowość: Sanniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-540
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 242777810
1.5.8.) Numer faksu: 242777815
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sanniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sanniki.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9eda4a0-135d-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9eda4a0-135d-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398826
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046226/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00327739
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IModernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach - teren przyszkolny w Sannikach.
Na działce nr ewid. 70 położonej w miejscowości Sanniki, gmina Sanniki zaprojektowano wykonanie utwardzenia terenu, ogrodzenia wraz z bramami i furtkami oraz boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach.
W zakres robót wchodzić będzie:
- roboty przygotowawcze
- utwardzenie terenu,
- budowa obiektów małej architektury - ławek, koszy na śmieci, tablic informacyjnych, stojaków na rowery
- boisko wielofunkcyjne – dostawa i montaż boiska wielofunkcyjnego (nawierzchnia polipropylenowa) wraz z zestawem składającym się ze słupa, tablicy i obręczy
- budowa instalacji kanalizacji deszczowej
- budowa ogrodzenia wraz z bramami przesuwnymi oraz budowa furtek.
Szczegółowy zakres prac zawiera dokumentacja projektowa.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy aby, prowadzenie prac remontowych w czasie funkcjonowania szkoły nie wpłynęło na prowadzenie zajęć szkolnych oraz Wykonawca gwarantuje zastosowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie wykonywania robót budowlanych.
W związku z powyższym w szczególności Wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć plac budowy w taki sposób, aby umożliwić wjazd autobusu szkolnego na teren szkoły oraz zapewnić swobodne dojście do budynku w okresie roku szkolnego.
Zadanie I (Część I) stanowi II etap modernizacji Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach.
Szczegółowy zakres robót zawierają dokumentacja projektowa ( w zakresie wskazanym jako etap II) oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych. Dokumentacja ta jest załącznikiem do swz i jest dostępna na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Załączone do SWZ przedmiary robót są elementem informacyjnym i pomocniczym do wyceny przedmiotu zamówienia. Wykonawca ma obowiązek wykonać także prace nie ujęte w przedmiarach robót, a niezbędne do wykonania kompletnego dzieła budowlanego, które można było przewidzieć na podstawie dostarczonej dokumentacji projektowej.
Wykonawca jest zobowiązany do pozyskania wszelkich informacji, które są niezbędne do przygotowania oferty. Zamawiający zaleca, aby przed złożeniem oferty Wykonawca dokonał wizji lokalnej terenu budowy, nie jest to jednak warunek obligatoryjny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.5.) Wartość części: 641535,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIModernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach - teren przyszkolny w Osmolinie.
W ramach zadania przewiduje się utwardzenie terenu, ogrodzenie wraz z bramami i furtkami oraz oświetlenie terenu przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach pod adresem Osmolin ul. Sannicka 4.
Na działce nr ewid. 176/2 położonej w miejscowości Osmólsk, gmina Sanniki w zakres robót wchodzić będzie:
- budowa ogrodzenia panelowego
- budowa furtek panelowych o szer. 1,2m
- budowa ogrodzenia o wysokości 1,7 m wraz z dwiema bramami przesuwnymi o szer.5,0 i 5,5m wraz z furtkami o szer. 1,2 m
- wykonanie dojść i dojazdów z kostki betonowej – utwardzenie terenu
- rozbiórka istniejącego terenu utwardzonego i fragmentu ogrodzenia
- wykonanie instalacji oświetlenia terenu
Szczegółowy zakres prac zawiera dokumentacja projektowa.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy aby, prowadzenie prac remontowych w czasie funkcjonowania szkoły nie wpłynęło na prowadzenie zajęć szkolnych oraz Wykonawca gwarantuje zastosowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie wykonywania robót budowlanych.
W związku z powyższym w szczególności Wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć plac budowy w taki sposób, aby umożliwić wjazd autobusu szkolnego na teren szkoły oraz zapewnić swobodne dojście do budynku w okresie roku szkolnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 664037,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach” w wyznaczonym przez zamawiającego terminie wpłynęły oferty, których ceny przewyższały kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1056570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1166700,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach” w wyznaczonym przez zamawiającego terminie wpłynęły oferty, których ceny przewyższały kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798270,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1022214,11 PLN
| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |