Modernizacja infrastruktury kulturalnej oraz poprawa efektywności energetycznej budynku M -GOK-u i OSP w Miłomłynie
GMINA MIŁOMŁYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00398843
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00398843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 10:53
- Lokalizacja
- Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ff5b0b2-18e1-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7411979710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00398843 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury kulturalnej oraz poprawa efektywności energetycznej budynku M -GOK-u i OSP w Miłomłynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOMŁYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743686
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Twarda 12
1.5.2.) Miejscowość: Miłomłyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-140
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 89 642 58 01
1.5.8.) Numer faksu: 89 64 58 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@milomlyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milomlyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ff5b0b2-18e1-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury kulturalnej oraz poprawa efektywności energetycznej budynku M -GOK-u i OSP w Miłomłynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ff5b0b2-18e1-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044269/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja infrastruktury kulturalnej oraz poprawa efektywności energetycznej budynku M-GOK i OSP w Miłomłynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340015
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 975593,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na ,,Modernizację infrastruktury kulturalnej oraz poprawę efektywności energetycznej budynku M-GOK-u i OSP w Miłomłynie” w zakresie niezbędnym do uzyskania pozwolenia na budowę wraz ze sprawowaniem nadzoru autorskiego, wykonanie robót budowlanych niezbędnych do wykonania zamówienia, sporządzenie operatu kolaudacyjnego wykonanych robót oraz uzyskania decyzji pozwolenia na użytkowanie.
2. Zamówienie realizowane jest w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych.
3. Zamówienie realizowane będzie w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi program funkcjonalno-użytkowy . Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ.
5. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
a) wykonania dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę tj. m.in.:
- opracowania pełnobranżowego projektu budowlanego i technicznego dla realizowanego zadania - wraz niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami, decyzjami, itp. oraz koordynacją międzybranżową, - opracowania pełnobranżowego projektu wykonawczego - wraz niezbędnymi uzgodnieniami, opiniami itp. oraz koordynacją międzybranżową,
- opracowania szczegółowych specyfikacji wykonania i odbioru robót budowlanych, kosztorysu ofertowego, przedmiarów, informacji BIOZ
Wykonawca przed przystąpieniem do wykonania projektu będzie obowiązany uzyskać akceptację Zamawiającego co do koncepcji, materiałów i urządzeń.
b) wykonania robót budowlanych zgodnie z opracowaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego dokumentacją projektową;
c) uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego ostatecznej decyzji pozwolenia na użytkowanie
d) sprawowanie nadzoru autorskiego, w zakresie określonym w art. 20 ust. 1 pkt 4) lit a-b ustawy z 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2020 r., poz. 1333).
6. Oferta musi obejmować cały zakres prac niezbędnych do przygotowania inwestycji, jej wykonania oraz odbioru. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania całego zakresu zamówienia i poniesienia wszelkich kosztów z tym związanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
44112000-8 - Różne konstrukcje budowlane
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45313100-5 - Instalowanie wind
45410000-4 - Tynkowanie
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45262210-6 - Fundamentowanie
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1630000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1630000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1630000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe LUBTECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562074853
7.3.3) Ulica: Fijewo 50A
7.3.4) Miejscowość: LUBAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 14-260
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1630000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |