Roboty malarskie w budynku Szkoły Podstawowej w Łęknicy

GMINA ŁĘKNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00399104
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00399104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-05 11:52
Lokalizacja
Łęknica, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e2148db-1c1f-11ef-a7c1-72acb4a2af8f
Identyfikator
9282076271
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Powtórne malowanie

Wykonawcy

1 przyznane

MICHAŁ PIETURAOpatówek, PL · lot 0
173 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00399104 z dnia 2024-07-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty malarskie w budynku Szkoły Podstawowej w Łęknicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁĘKNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żurawska 1

1.5.2.) Miejscowość: Łęknica

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-208

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 683624700

1.5.8.) Numer faksu: 683624701

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umleknica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.umleknica.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/leknica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty malarskie w budynku Szkoły Podstawowej w Łęknicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e2148db-1c1f-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067112/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Roboty malarskie w budynku Szkoły Podstawowej w Łęknicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340843

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIZ.271.10.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155208,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na malowaniu uprzednio malowanych ścian i sufitów pomieszczeń w budynku Szkoły Podstawowej w Łęknicy przy ul. Wojska Polskiego 19A.
2. Roboty podstawowe obejmują wykonanie:
a) mycie ścian i sufitów malowanych farbami akrylowymi do wnętrz (sufit 1.500 m2, ściana 2.830 m2);
b) dwukrotne malowanie sufitów farbami lateksowymi do wnętrz (kolor biały) – 1500 m2;
c) dwukrotne malowanie ścian farbami lateksowymi do wnętrz (kolor zostanie określony przez Zamawiającego na podstawie wzornika kolorów przedstawionego przez Wykonawcę) – 2.830 m2;
d) odtłuszczenie ścian malowanych pokrytych farbami olejnymi (ściana - lamperia 1.400 m2);
e) przygotowanie do malowania ścian pokrytych farbami olejnymi (lamperia) poprzez szlifowanie papierem ściernym dla uzyskania przyczepności - ściana 1.400 m2);
f) dwukrotne malowanie ścian farbami olejno-ftalowymi (lamperia - ściana 1.400 m2);
g) dwukrotne malowanie kanałów wentylacyjnych farbami olejno-ftalowymi (wraz z czynnościami opisanymi w pkt b i c ( 38 m2);
h) roboty przygotowawcze (zabezpieczenie taśmami malarskimi cokołów posadzek, listew przypodłogowych, okien, drzwi, opraw oświetleniowych oraz innych urządzeń zamontowanych na stałe na ścianach i sufitach, zabezpieczenie folią malarską podłóg i w razie potrzeby mebli);
i) uzupełnienie ubytków w tynkach – przyjmuje się, że cena ofertowa obejmuje wykonanie 50 napraw o powierzchni 0,5m2 każda;
j) wykonanie cokołu z tynku mozaikowego żywicznego wraz z przygotowaniem podłoża w pomieszczeniach piwnicy (szatnia) – pas o szerokości 0,5m w kolorze zbliżonym do koloru lamperii 40,00m2;
k) montaż narożników ochronnych PCV na filarach wysokości 1,5m (16 szt.);
l) koszt (zakup i dostawa) wszelkich materiałów niezbędnych do realizacji zamówienia, w szczególności farb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45442180-2 - Powtórne malowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 173000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275971,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 173000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KOSTI BUDOWNICTWO MICHAŁ PIETURA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 301234720

7.3.3) Ulica: ul. Ogrodowa 122

7.3.4) Miejscowość: Opatówek

7.3.5) Kod pocztowy: 62-860

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 173000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-08-16

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane