Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie" w ramach programu "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2023"
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00399533
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00399533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 13:03
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7325913a-2d75-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00399533 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie" w ramach programu "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2023"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 742 42 01
1.5.8.) Numer faksu: 29 742 42 09
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wyszkow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja krytej pływalni 'Błękitna' w Wyszkowie" w ramach programu "Sportowa Polska - program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej - Edycja 2023"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7325913a-2d75-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067549/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Modernizacja krytej pływalni "Błękita" w Wyszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROZ.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1525000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1239837,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje przebudowę schodów wejściowych do budynku krytej pływalni „Błękitna”, która polegać będzie na rozbiórce istniejącej pochylni dla niepełnosprawnych i istniejących schodów wejściowych łącznie ze spocznikiem oraz wykonanie nowych schodów i podnośnika pionowego dla osób niepełnosprawnych z poziomu terenu do poziomu parteru.Istniejący budynek krytej pływalni „Błękitna” nie ulegnie zmianie, jedynie portal wejściowy w postaci głównych schodów wejściowych do budynku zostanie przebudowany ze względów estetycznych i funkcjonalnych
Charakterystyczne parametry obiektu:
a) schody zewnętrze:
Ilość stopni: 10,
wysokość stopnia: 15,00 cm,
szerokość stopnia: 35,00 cm,
spocznik przed budynkiem: 188+200 cm,
b) podnośnik pionowy:
wymiar platformy: 1410x1100cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45261910-6 - Naprawa dachów
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45431200-9 - Kładzenie glazury
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 485000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
ZADANIE A: SZATNIA DAMSKA I MĘSKAa) Wyburzenie istniejących murków pod szafkami basenowymi wg danych na rysunku 01;
b) Wyburzenie istniejących ścianek w szatni męskiej wg danych na rysunku 03;
c) Dobudowa i wyrównanie nowych ścianek z płyty G-K wg danych na rysunku 03;
d) Wymiana lamp wewnętrznych na lampy wewnętrznych LED;
e) Wymiana (demontaż i montaż) instalacji elektrycznej;
f) Wymiana (demontaż i montaż) płytek ceramicznych na nowe wg danych na rysunku 03;
g) Gres na ścianie do wysokości 240cm - Ściany – np. Nowa Gala - Tioga TG 01, 59,7x119,7cm, natura;
h) Gres na podłogę – np. Nowa Gala - Tioga TG 01 R11 59,7 x 59,7 cm, natura;
i) Płytka ścienna pod prysznicem – np. Tubądzin – Royal Place wood 1 STR 748x298 wg danych na rysunku 03;
j) Wykonanie nowych tynków wewnętrznych gipsowych powyżej płytek ściennych i na sufitach;
k) Wymiana (demontaż i montaż) stolarki drzwiowej na nowe;
l) Wymiana (demontaż i montaż) ceramik i armatury na nowe:
m) Umywalki blatowe
np. Roca GAP REF: A3270Y6000 ROUND - Umywalka blatowa owalna, z otworem na baterię, z przelewem Wymiary: 420x390x40 mm wg danych na rysunku D-3;
n) Umywalki wiszące
np. Roca Ona REF: A327682000 Mała umywalka ścienna 45 cm Compacto. Wymiary: 450x360x150 mm wg danych na rysunku D-3;
o) Wymiana sufitów podwieszanych panelowych wg danych na rysunku 04;
p) Wymiana (demontaż i montaż) w szatni męskiej 6 grzejników (wkucie instalacji w ścianę) wg
danych na rysunku 03;
q) Wymiana (demontaż i montaż) na nowe podwójne szafki basenowe HPL wg danych na rysunkach 01, 02, D2 z zamkami bateryjnymi „welcome” w systemie „Unique”.
r) Wymiana (demontaż i montaż) na nowe kabiny HPL wg danych na rysunkach 01, 02, D3;
s) Wymiana (demontaż i montaż) istniejącej obudowy przewodów instalacji sanitarnych w szatni
damskiej na nowe wg danych na rysunkach 01, 02, D1;
t) Nowe drzwi prysznicowe szklane (szkło bezpieczne) w szatni damskiej wg danych na rysunku 03;
u) Nowe kabiny prysznicowe szklane (szkło bezpieczne) w szatni męskiej wg danych na rysunku 03;
v) Montaż luster zlicowanych z płytkami w ścianie wg danych na rysunkach 02, D4;
w) Montaż luster zlicowanych z płytami HPL (osłona przewodów inst. sanitarnej) wg danych na
rysunkach 02, D4;
x) Montaż w szatni męskiej przewijaka dla dziecka składany poziomy wg danych na rysunku 02;
y) Montaż suszarek do włosów w szatni męskiej 4 szt., w damskiej 5 szt. wg danych na rysunku 02,D4;
z) Montaż (demontaż i montaż) dozowników na mydło w płynie w szatni męskiej 6 szt.,w damskiej 6 szt.
ZADANIE B: MOSTEK NAD MAŁĄ NIECKA BASENOWĄ
a) Wyburzenie istniejących schodów i murków nad mała niecka basenową wg danych na rysunku 05;
b) Demontaż istniejący barierek wg danych na rysunku 05;
c) Wykonanie nowego murku oporowego wg danych na rysunku 05;
d) Wykonanie nowych barierek wg danych na rysunku 05;
e) Wykonanie nowego kanału przelewowego wg danych na rysunku 05;
f) Obłożenie płytkami ceramicznymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45261910-6 - Naprawa dachów
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45431200-9 - Kładzenie glazury
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 1040000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie wpłynęła żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie wpłynęła żadna oferta
| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |