Pielęgnacja i wycinka drzewostanu rosnącego w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Mokotów
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453871
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-12 10:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b7f50a1c-36a8-4f6d-870f-febb69ab688c
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453871 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Pielęgnacja i wycinka drzewostanu rosnącego w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Mokotów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Pielęgnacja i wycinka drzewostanu rosnącego w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Mokotów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b7f50a1c-36a8-4f6d-870f-febb69ab688c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00580851/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.34 Pielęgnacja i wycinka drzewostanu rosnącego w pasach drogowych ulic gminnych na terenie Dzielnicy Mokotów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotem zamówienia jest zamówienie podobne do zamówienia podstawowego objętego umową zawartą z Wykonawcą – Remondis Sp. z o.o. ul. Zawodzie 18 02-981 Warszawa z dnia 19.10 2023 r., nr MOK-WOŚ/B/III/3/2/40/2023/2024.
Zamówienia podstawowego udzielono w wyniku rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Zgodnie z dyspozycją ustawową Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego przewidział możliwość udzielania zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług.
Szacowana wartość zamówień podobnych wynosi 173.567,59 zł netto (187.453,00 zł brutto).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: UD-IV-WZP.271.86.2023.MKA
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.66.2024.ACZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje następujące zakresy prac:
Wycinka i zabiegi pielęgnacyjne w tym:
• cięcie drzew zgodnie z nowelizacją ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2023 r. poz. 1336 t.j.) (pomiar obwodu pnia mierzony na wysokości 130 cm od poziomu gruntu);
• wycinkę drzew (pomiar obwodu pnia mierzony na wysokości 130 cm od poziomu gruntu zgodny z decyzją);
• frezowanie karp drzew nie mniej niż 20 cm poniżej poziomu gruntu – w zależności od istniejących warunków terenowych, wyrównanie powierzchni gruntu oraz uzupełnienie ziemią urodzajną (pomiar średnicy pnia – w wypadku nierównomiernych kształtów przekroju pnia jest to wartość średniej arytmetycznej pomiędzy dwoma odcinkami, najdłuższym i najkrótszym [a1+a2]/2);
• usuwanie karp drzew polegające na usunięciu części nadziemnej i podziemnej pnia drzewa oraz uzupełnienie ziemią urodzajną z zagęszczeniem (pomiar średnicy pnia – w wypadku nierównomiernych kształtów przekroju pnia jest to wartość średniej arytmetycznej pomiędzy dwoma odcinkami, najdłuższym i najkrótszym [a1+a2]/2);
• usuwanie odrostów drzew;
• wywóz połamanych konarów, wiatrołomów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 77211400-6 - Usługi wycinania drzew
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187453,00 PLN
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remondis Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL7280132515
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187453,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni
| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |