Wykonanie dokumentacji projektowo kosztorysowych dla zadań polegających na przebudowie/budowie dróg gminnych oraz powiatowych na terenie Gminy Morawica
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00399885
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-05 14:01
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
4 przyznane
MICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
98 400 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
23 370 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
27 060 PLNMICHAŁ DYRDÓŁPiekoszów, PL
27 060 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.