Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Potopy, Sikorowizna i Poszeszupie-Folwark w Gminie Rutka-Tartak
GMINA RUTKA-TARTAK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00399899
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00399899/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 14:03
- Lokalizacja
- Rutka-Tartak, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cebeef6e-0d02-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 8442146615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie usuwania gleby
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO - MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNASuwałki, PL · lot 0
3 985 094,98 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00399899 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Potopy, Sikorowizna i Poszeszupie-Folwark w Gminie Rutka-Tartak
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUTKA-TARTAK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670958
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 13
1.5.2.) Miejscowość: Rutka-Tartak
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-406
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ug.rutkatartak.wrotapodlasia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rutka-tartak.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cebeef6e-0d02-11ef-9b7e-467806a935181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Potopy, Sikorowizna i Poszeszupie-Folwark w Gminie Rutka-Tartak2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cebeef6e-0d02-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00399899
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00079539/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych miejscowościach Potopy, Sikorowizna i Poszeszupie-Folwark w Gminie Rutka-Tartak
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00316737
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DG.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbudowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Potopy, Sikorowizna i Poszeszupie-Folwark w Gminie Rutka-Tartak” obejmuje przebudowę dróg gminnych nr 101590B, nr 101583B, nr 101854B w gminie Rutka-Tartak.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3985094,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5195111,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3985094,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441806162
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3985094,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |