Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łodygowicach
GMINA ŁODYGOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00400243
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00400243/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-05 15:19
- Lokalizacja
- Łodygowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-319292cc-e6e6-11ee-a01e-f641a8763d5f
- Identyfikator
- 5532450019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00400243 z dnia 2024-07-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łodygowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338630500
1.5.8.) Numer faksu: +48338630501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-319292cc-e6e6-11ee-a01e-f641a8763d5f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łodygowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-319292cc-e6e6-11ee-a01e-f641a8763d5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400243
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021989/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Rewitalizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łodygowicach - Polski Ład
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00255113
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.06.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Inwestycja obejmuje przeprowadzenie robót budowlanych w zabytkowym budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łodygowicach dla której organem prowadzącym jest Gmina Łodygowice. Obiekt wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Zakres robót obejmuje: roboty przygotowawcze, gruntowanie i malowanie elewacji, montaż parapetów zewnętrznych, wymiana rynien i rur spustowych, wymiana drzwi zewnętrznych, obróbki blacharskie i malowanie dachu, montaż oświetlenia zewnętrznego.
Adres budynku, ul. Piłsudskiego 121, 34-325 Łodygowice
Parametry budynku: kubatura 5763 m3, pow. netto 1293 m2, pow. zabudowy 405 m2. Przedmiot zamówienia został opisany szczegółowy w dokumentacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ, przedmiarach robót stanowiących załącznik nr 6 do SWZ oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 357473,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 648523,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 357473,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa ANA Anna Wutke-Knieć
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122947430
7.3.3) Ulica: Nawsie 52
7.3.4) Miejscowość: Jawiszowice
7.3.5) Kod pocztowy: 32-626
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 357473,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-06-25 do 2024-08-29| 2024-07-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |