„Przebudowa placu zabaw w Cycowie”
Gmina Cyców
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00400655
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00400655/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-08 09:59
- Lokalizacja
- Cyców, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7df659d1-1da9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5050020214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00400655 z dnia 2024-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa placu zabaw w Cycowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cyców
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110197836
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chełmska 42
1.5.2.) Miejscowość: Cyców
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-070
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 825677003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.dunska@ugcycow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugcycow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ugcycow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa placu zabaw w Cycowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7df659d1-1da9-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400655
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00345042
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Or.271.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 169091,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przebudowa placu zabaw w Cycowie”
Przedmiotem inwestycji jest budowa placu zabaw na działce nr 369 w miejscowości Cyców, zgodnie z Projektem budowlanym zagospodarowania terenu. Inwestycja polegać będzie na demontażu istniejących urządzeń, małej architektury, remontu murków istniejących o wys. 45cm ppt i powierzchni zabudowy 143mkw i ustawienie nowych urządzeń zabawowych i małej architektury. Urządzenia muszą być przystosowane dla dzieci w wieku od 1-12 lat. Zamawiający odstępuje od nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw, o której mowa w dokumentacji budowlanej. Nawierzchnia powinna być z piasku płukanego jak jest obecnie. Należy jednak pamiętać, że nawierzchnia musi być dostosowana do wysokości upadku danego urządzenia, pod które piasek może nie spełnić wymogów bezpieczeństwa i trzeba będzie dopasować inną nawierzchnię (np. miejscowo poliuretan lub coś innego). Należy też zwrócić uwagę na ilość, bo to też zależy od wysokości urządzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamiera przeznaczy na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 257391,03 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
| 2024-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |