„Budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkaniowego w Świętoniowej”

Gmina Przeworsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00400671
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00400671/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-08 10:06
Lokalizacja
Przeworsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85162eb0-e503-11ee-a01e-f641a8763d5f
Identyfikator
7941685229
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty muroweIzolacja cieplna

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ SZCZEPAŃSKIRzeszów, PL · lot 0
8 284 795,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00400671 z dnia 2024-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkaniowego w Świętoniowej”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przeworsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900513

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bernardyńska 1a

1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@przeworsk.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeworsk.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/przeworsk

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkaniowego w Świętoniowej”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85162eb0-e503-11ee-a01e-f641a8763d5f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400671

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039855/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 „Budowa Centrum Opiekuńczo - Mieszkaniowego w Świętoniowej”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00249036

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROIX.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
Przedmiotem zamówienia jest budowa Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego na działkach nr ewid.:606;607;608;610;543/47 położonych w Świętoniowej. Budynek wolnostojący niepodpiwniczony, parterowy o zwartej nieregularnej bryle z dachem wielospadowym konstrukcji ciesielskiej pokrytej blachą.
Głównym założeniem i celem budowy budynku COM jest pomoc osobom niepełnosprawnym, dlatego funkcja obiektu zaprojektowana została w sposób stwarzający warunki bezkolizyjnego korzystania ze wszystkich pomieszczeń obiektu i otoczenia osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.
W budynku zostały wydzielone dwie strefy:
część całodobowa mieszkalna
cześć dzienna
W budynku nie będą występowały bariery architektoniczne i komunikacyjne w postaci progów, poprzez zaprojektowanie na jednym poziomie wszystkich posadzek. Wszystkie pokoje mieszkalne zaprojektowano jako jednoosobowe z łazienkami wyposażonymi w urządzenia dla osób niepełnosprawnych oraz instalację przyzywową. Instalacja przyzywowa zamontowana będzie we wszystkich pomieszczeniach z których korzystać będą osoby niepełnosprawne, a monitoring wszędzie za wyjątkiem pomieszczeń sanitarnych.
Przestrzeń integracyjna dzienna na co dzień będąca jedna strefą, będzie mogła zostać podzielona na mniejsze wydzielone pomieszczenia systemem ścian przesuwnych. Cała ta przestrzeń wyposażona będzie w system petli indukcyjnej wspomagania słuchu.
Przedmiotowy budynek zaprojektowano w systemie tradycyjnym. Budynek posadowiony na ławach i stopach fundamentowych wykonanych z betonu. Słupy żelbetowe, strop monolityczny, ściany warstwowe murowane z pustaków z dociepleniem styropianem. Dach konstrukcji drewnianej krokwiowo-kleszczowej o kacie nachylenia połaci do 35º
Podstawowe wielkości budynku:
Długość 62,05m
Szerokość 24,25m
Powierzchnia użytkowa 976,80m2
Powierzchnia zabudowy 1124,70m2

W budynku należy wykonać kompletne z punktu widzenia instalacje wewnętrzne:
Instalacja wodociagowa
Instalacja kanalizacji sanitarnej
Instalacja c.o. i c.w.u
Wentylacja grawitacyjna
Instalacja gazowa
Instalacja elektryczna w zakresie: rozdzielni elektrycznych WLZ, tras kablowych, instalacji gniazd i wypustów zasilających 230V i 400V instalacji oświetlenia, instalacji okablowania strukturalnego, instalacji telewizyjnej, instalacja pętli indukcyjnej, instalacji CCTV, instalacji SAP, instalacji przyzywowej, instalacji monitoringu oraz instalacji oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego.
Instalacja fotowoltaiczna

Lokalizacja nowej zabudowy powoduje kolizje z istniejącą infrastruktura techniczną tj. napowietrzna linia elektryczna NN i linia telekomunikacyjna oraz z gminną siecią kanalizacji sanitarnej. Wszystkie kolizje zostaną poddane przebudowie i zostaną przeniesione poza obrys projektowanego obiektu. Istniejący teren na którym usytuowany jest COM należy ogrodzić ogrodzeniem trwałym. Wjazd na przedmiotowa działka poprzez projektowane zjazdy publiczne z drogi powiatowej i gminnej. Na terenie przedmiotowej działki w ramach inwestycji planuje się wykonać dojścia i dojazdy, place, stanowiska postojowe dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych korzystających z placówki. Układ komunikacyjny na terenie działki zapewni ochrone p.poz obiektu. Na terenie działki wydzielono miejsca pod obiekty małej architektury która ma na celu umożliwienie czynnej rekreacji i integracji pomiędzy osobami pobytu całodobowego i osobami pobytu dziennego.

Opis przedmiotu zamówienia i zakres robót określony został w SWZ i załączniku nr 5 do SWZ (dokumentacja techniczna)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45262520-2 - Roboty murowe

45321000-3 - Izolacja cieplna

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 6

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8284795,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10997244,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8284795,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „POLBUD” Tadeusz Szczepański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131006421

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty branży sanitarnej , roboty branży elektrycznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 8284795,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane