Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec
GMINA DĘBOWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00400723
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00400723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-08 10:27
- Lokalizacja
- Dębowiec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6b5b8fa-2258-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 6851950851
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00400723 z dnia 2024-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĘBOWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440318
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 101
1.5.2.) Miejscowość: Dębowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-220
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: (13) 4413028
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@debowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debowiec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9358731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6b5b8fa-2258-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048703/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350505
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2940691,79 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 – „Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu w miejscowości Dębowiec”Przedmiotem części nr 1 zamówienia jest budowa drogi manewrowej wraz z placami manewrowymi oraz chodnikiem, budowa instalacji kanalizacji deszczowej i oświetlenia drogowego, przebudowa parkingu (na 10 samochodów osobowych), deptaka przy szkole, zatoki postojowej, przebudowa chodnika przy drodze gminnej Nr 113257R oraz linii telekomunikacyjnej w miejscowości Dębowiec w ramach zadania pn. "Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec".
W zakresie przedmiotu zamówienia zawiera się w szczególności:
1) rozbiórka istniejących obiektów budowlanych na działkach nr ewid. 1488/1 oraz 1488/2 w Dębowcu, zgodnie z załączonym projektem rozbiórki;
2) wykonanie pozostałych robót rozbiórkowych, ziemnych, przygotowawczych oraz pomiarowych,
3) budowa drogi manewrowej (drogi wewnętrznej) wraz z placem manewrowym oraz instalacją kanalizacji deszczowej,
4) budowa chodnika dla pieszych wraz z montażem barier,
5) budowa oświetlenia drogowego,
6) przebudowa parkingu z kostki betonowej oraz wykonanie placu utwardzonego przy drodze,
7) utwardzenie deptaka przy szkole,
8) przebudowa zatoki postojowej,
9) przebudowa chodnika,
10) przebudowa istniejącej linii telekomunikacyjnej,
11) zabezpieczenie kolidującej sieci elektroenergetycznej,
12) budowa kanalizacji deszczowej w ciągu drogi gminnej Nr 113257R,
13) wykonanie i montaż ogrodzenia wraz z bramą przesuwną elektryczną,
14) wykonanie oznakowania drogowego pionowego oraz poziomego,
15) nasadzenia drzew i krzewów,
16) wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1a do SWZ oraz Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 8a (dla części 1) do SWZ.
Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, wobec czego Wykonawca zapewnia, że finansował będzie inwestycję w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego na czas poprzedzający wypłaty z Promesy na zasadach wskazanych w § 17 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik nr 7a do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 1303741,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 – „Przebudowa dróg w miejscowościach Łazy Dębowieckie oraz Wola Cieklińska”2.2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie dróg zlokalizowanych na terenie gminy Dębowiec, tj. drogi wewnętrznej nr ewid. 1065, 1070/1, 1070/3 w miejscowości Łazy Dębowieckie oraz drogi publicznej Nr 113265R Cieklin – Wola Cieklińska
(dz. nr ewid. 487/2 w m. Wola Cieklińska) w ramach zadania pn. "Budowa i przebudowa dróg wraz z zagospodarowaniem terenu na obszarze Gminy Dębowiec". .
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
2.2.1. Przebudowę drogi dz. nr ewid. 1065, 1070/1, 1070/3 w miejscowości Łazy Dębowieckie,
w której zakres wchodzą w szczególności:
1) regulacja pionowa studzienek,
2) oczyszczenie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych pod warstwę wiążącą oraz pod warstwę ścieralną,
3) skropienie mechanicznie emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych,
4) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca oraz warstwa ścieralna),
5) wzmocnienie konstrukcji drogi siatką o wytrzymałości na rozciąganie min. 100kN,
6) wykonanie umocnienia pobocza z kruszywa łamanego,
7) powierzchniowe utrwalenie pobocza emulsją asfaltową,
8) profilacja i humusowanie z obsianiem skarp.
2.2.2. Przebudowę drogi gminnej Nr 113265R Cieklin – Wola Cieklińska (dz. nr ewid. 487/2 w m. Wola Cieklińska), w której zakres wchodzą w szczególności:
1) rozebranie przepustu z rur betonowych o śr. 60 cm pod korpusem drogowym,
2) ułożenie przepustu z rur HDPE o śr. 60 cm na ławie z kruszywa łamanego,
3) wykonanie koryta wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża pod projektowane poszerzenie jezdni,
4) oczyszczenie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych pod warstwę wiążącą oraz pod warstwę ścieralną,
5) skropienie mechanicznie emulsją asfaltową warstw konstrukcyjnych,
6) wykonanie podbudowy zasadniczej z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie – na projektowanych poszerzeniach,
7) wykonanie warstwy ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego cementem o wytrzymałości Rm 2,50 Mpa – na projektowanych poszerzeniach,
8) remont cząstkowy nawierzchni przy użyciu mieszanek mineralno-asfaltowych,
9) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego (warstwa wiążąca oraz warstwa ścieralna),
10) wzmocnienie konstrukcji drogi siatką o wytrzymałości na rozciąganie min. 100kN,
11) wykonanie umocnienia pobocza z kruszywa łamanego,
12) profilacja i humusowanie z obsianiem skarp.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik 1b do SWZ oraz Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 8b (dla cześci 2) do SWZ.
Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, wobec czego Wykonawca zapewnia, że finansował będzie inwestycję w części niepokrytej udziałem własnym Zamawiającego na czas poprzedzający wypłaty z Promesy na zasadach wskazanych w § 17 Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załącznik 7b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1636950,72 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1258578,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1489589,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1258578,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-19-49-581
7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1258578,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1428749,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1428749,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1428749,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-19-49-581
7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1428749,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |