Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie – etap I .(2)
Gmina Michałowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00400750
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00400750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-08 10:35
- Lokalizacja
- Michałowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d963f27-071d-11ef-9b7e-467806a93518
- Identyfikator
- 9662101673
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00400750 z dnia 2024-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie – etap I .(2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659438
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Białostocka 11
1.5.2.) Miejscowość: Michałowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-050
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 7131777
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowo.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.michalowo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d963f27-071d-11ef-9b7e-467806a935181.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Gminnego Przedszkola w Michałowie – etap I .(2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d963f27-071d-11ef-9b7e-467806a93518
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00400750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100811/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Gminnego Przedszkola - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00309084
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnego przedszkola pasywnego w Michałowie – Etap I. Inwestycja powstanie na działkach o nr geod. 597, części działki o nr geod. 596 (obręb Michałowo). Powierzchnia netto projektowanego budynku wynosi 1704,60m2. Łączny obszar objęty projektem wynosi 8 432,74 m2. Budynek został zaprojektowany z uwzględnieniem zasady „green infrastructure" tzn. został wpisany w otoczenie, od strony północnej budynku, z poziomu zero, znajduje się wejście na zielony dach (powierzchnia biologicznie czynna 530,49m2). Bryłę budynku zaprojektowano jako kolorową - z mieniących się różnymi kolorami płyt ze sprasowanej wełny skalnej. Budynek zostanie wyposażony w dźwig osobowy. W ramach etapu I planowane jest wykonanie takich prac jak: przygotowanie terenu, roboty ziemne, wykonanie fundamentów, izolacja fundamentów, roboty murowe, roboty żelbetowe, pokrycie dachu, wykonanie ścian działowych, wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie posadzek, wykonanie sufitów podwieszanych, wykonanie elewacji. Wykonana zostanie instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna (m.in. instalacje oświetlenia ogólnego, ewakuacyjnego, ochrona odgromowa, przeciwporażeniowa, przeciwprzepięciowa), wentylacja mechaniczna, instalacja oddymiana grawitacyjnego klatki schodowej oraz przyłącze do sieci cieplnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji technicznej oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do SWZ. Prace należy wykonać zgodnie z prawem budowlanym i polskimi normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11399968,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 15940800,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11898724,32 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA IZOTERM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8442373765
7.3.3) Ulica: ul. Sejneńska 57
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11898724,32 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-30| 2024-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |