Remont łazienek w internacie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach - łazienka na pierwszym i drugim piętrze

ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W SZERZAWACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00401116
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00401116/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-08 12:00
Lokalizacja
Mogilno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f284e830-d9f7-11ee-8305-7e4937eb936d
Identyfikator
5571673597
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie łazienek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00401116 z dnia 2024-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łazienek w internacie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach - łazienka na pierwszym i drugim piętrze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ PLACÓWEK SPECJALNYCH W SZERZAWACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 340546572

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szerzawy 2

1.5.2.) Miejscowość: Mogilno

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-300

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 315 70 26

1.5.8.) Numer faksu: 52 315 70 26

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpsszerzawy@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zpsszerzawy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/891182

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łazienek w internacie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach - łazienka na pierwszym i drugim piętrze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f284e830-d9f7-11ee-8305-7e4937eb936d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401116

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00228682/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont łazienek w internacie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach - łazienka na pierwszym i drugim piętrze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00231440

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPS.261.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dwóch łazienek w internacie Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach. Łazienki są bliźniaczo podobne i znajdują się na pierwszym i drugim piętrze budynku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostaje unieważnione z powodu przekroczenia przez cenę oferty najkorzystniejszej kwoty, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota brutto, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia wynosiła 160 000,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Cena oferty najkorzystniejszej wynosiła 194 719,55 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 194719,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 289119,86 PLN

2024-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane