Dostawa pościeli, poduszek, kołder i koców do wszystkich obiektów szpitalnych CSK UM w Łodzi
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00401228
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-08 12:20
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7282246128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Bielizna szpitalnaKoceRęcznikiPoduszki
Wykonawcy
2 przyznane
DAMIAN HASIKOWSKIŁódź, PL
60 374,55 PLNIZABELA WINTONIAKZielona Góra, PL
60 374,55 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.