Modernizacja wybranych dróg powiatowych na terenie Powiatu Elbląskiego
Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00401343
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00401343/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-08 12:45
- Lokalizacja
- Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-015fc7b5-2e20-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 5782551632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00401343 z dnia 2024-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wybranych dróg powiatowych na terenie Powiatu Elbląskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818349
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dworcowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdppaslek@zdppaslek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-015fc7b5-2e20-11ef-86d2-4e696a6d8c251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wybranych dróg powiatowych na terenie Powiatu Elbląskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-015fc7b5-2e20-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401343
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00570510/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja wybranych dróg powiatowych na terenie Powiatu Elbląskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00373474
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DM.252.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 12776698,20 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12776698 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I „Przebudowa drogi powiatowej nr 1105N Cieplice – Batorowo – Cieplice”Zakres robót obejmuje: wzmocnienie konstrukcji drogowej wraz z poszerzeniem; wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej;
wykonanie poboczy; przebudowę zjazdów; renowację rowów; remont przepustu
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 4803023,71 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II „Przebudowa DP nr 1120N Jasionno – DP nr 1119N”Zakres robót polega na:
•wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej
•wykonaniu poszerzenia prawostronnego w celu doprowadzania do szerokości 5,5 m na całym odcinku w technologii:
•nawiązaniu nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni bitumicznej
•odtworzeniu nawierzchni istniejących zjazdów z kostki betonowej
•nawiązaniu nawierzchni zjazdów z KSŁM
•wykonaniu poboczy szerokości 1,00 m z KŁSM wzdłuż jezdni z uzupełnieniem wolnych przestrzeni mieszanką optymalną
0-31,5 mm
•wykonaniu oznakowania pionowego
•wykonaniu oznakowania poziomego
•wykonaniu humusowania z obsianiem
•karczowaniu krzaków i podszycia wraz z systemem korzeniowym
•pielęgnacji koron drzew do wysokości 4,5m po całym obwodzie
•frezowaniu karpin drzew w poboczu drogi
•odmuleniu i korekcie skarp rowów przydrożnej
•zabezpieczeniu istniejącej sieci podziemnej teletechnicznej
•umocnieniu rowu w okolicach skrzyżowania z droga powiatową
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 3424302,24 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.3.3 Część III „Przebudowa DP nr 1120 Oleśno – Dworki”Zakres robót polega na:
• wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej
• wykonaniu siatki stalowej
• wykonaniu nowej nawierzchni wraz z warstwami konstrukcyjnymi skrzyżowań z drogą
powiatową oraz z drogami gminnymi
• wykonaniu poszerzeń lokalnych w celu do doprowadzania do szerokości 5,5 m na całym odcinku
• nawiązaniu nawierzchni istniejących zjazdów o nawierzchni bitumicznej
• odtworzeniu nawierzchni istniejących zjazdów z kostki betonowej
• nawiązaniu nawierzchni zjazdów z KSŁM
• wykonaniu poboczy szerokości 1,00 m z KŁSM wzdłuż jezdni z uzupełnieniem wolnych
przestrzeni mieszanką optymalną 0-31,5 mm
• wykonaniu wzmocnienie krawędzi pod poboczami w technologii poszerzenia
• wykonaniu oznakowania pionowego
• wykonaniu humusowania z obsianiem
• karczowaniu krzaków i podszycia wraz z systemem korzeniowym
• pielęgnacji koron drzew do wysokości 4,5m po całym obwodzie
• frezowaniu karpin drzew w poboczu drogi
• odmuleniu i korekcie skarp rowów przydrożnej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 3337570,79 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IV „Budowa dróg powiatowych nr 2163N ul. Chopina i nr 2184N ul. Paderewskiego w Pasłęku”Zadanie obejmuje:
• wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej jezdni (szerokość od 3,5 m do 6,0)
• wykonanie nowej nawierzchni jezdni z kostki betonowej
• przebudowa zjazdów z kostki betonowej
• przebudowa dojść i ciągów pieszych
• wykonanie obramowania jezdni krawężnikiem betonowym
• wykonanie obramowania jezdni i zjazdów opornikiem betonowym
• wykonanie obramowania obramowanie zjazdów, dojść i ciągów pieszych obrzeżem betonowym
• wykonanie trawników
• przebudowa kanalizacji deszczowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 1211801,46 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 04.07.2024 r. do godz. 9:00 wpłynęły 3 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert podał do publiczne wiadomości na platformie e-zmówienia informację o kwocie, jaką chce przeznaczyć na sfinansowanie zadania. W budżecie posiadał środki w wysokości 4 054 527,07 zł. W związku z brakiem środków finansowych należało unieważnić postępowanie.
Mając na względzie powyższe fakty unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych dla ww. zadania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5566638,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7456179,09 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 04.07.2024 r. do godz. 9:00 wpłynęły 3 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert podał do publiczne wiadomości na platformie e-zmówienia informację o kwocie, jaką chce przeznaczyć na sfinansowanie zadania. W budżecie posiadał środki w wysokości 2 532 133,31 zł. W związku z brakiem środków finansowych należało unieważnić postępowanie.
Mając na względzie powyższe fakty unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych dla ww. zadania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3575887,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4709876,89 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 04.07.2024 r. do godz. 9:00 wpłynęły 2 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert podał do publiczne wiadomości na platformie e-zmówienia informację o kwocie, jaką chce przeznaczyć na sfinansowanie zadania. W budżecie posiadał środki w wysokości 2 357 031,62 zł. W związku z brakiem środków finansowych należało unieważnić postępowanie.
Mając na względzie powyższe fakty unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych dla ww. zadania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3724124,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4292810,95 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 04.07.2024 r. do godz. 9:00 wpłynęły 3 oferty. Zamawiający przed otwarciem ofert podał do publiczne wiadomości na platformie e-zmówienia informację o kwocie, jaką chce przeznaczyć na sfinansowanie zadania. W budżecie posiadał środki w wysokości 1 132 952,66 zł. W związku z brakiem środków finansowych należało unieważnić postępowanie.
Mając na względzie powyższe fakty unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych dla ww. zadania jest w pełni uzasadnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1457654,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3282640,64 PLN
| 2024-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |