„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”

Miasto i Gmina Sanniki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00453880
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00453880/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-12 10:48
Lokalizacja
Sanniki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10da04c5-33c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
9710659463
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kopania rowówRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógWznoszenie ogrodzeńInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

2 przyznane

EM-BRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKondrajec Pański 28B/9, PL · lot 0
1 221 560,37 PLN
MARIUSZ DZIKBełchów 145, PL · lot 1
265 033,19 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453880 z dnia 2024-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Sanniki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015916

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 169

1.5.2.) Miejscowość: Sanniki

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-540

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 2777810

1.5.8.) Numer faksu: 24 2777815

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sanniki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sanniki.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10da04c5-33c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10da04c5-33c2-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453880

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046226/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384765

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DG.271.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 966597,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach - teren przyszkolny w Sannikach.

Na działce nr ewid. 70 położonej w miejscowości Sanniki, gmina Sanniki zaprojektowano wykonanie utwardzenia terenu, ogrodzenia wraz z bramami i furtkami oraz boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach.
W zakres robót wchodzić będzie:
- roboty przygotowawcze
- budowa instalacji kanalizacji deszczowej
- utwardzenie terenu,
- budowa obiektów małej architektury - ławek, koszy na śmieci, tablic informacyjnych, stojaków na rowery
- boisko wielofunkcyjne – dostawa i montaż boiska wielofunkcyjnego (nawierzchnia polipropylenowa) wraz z zestawem składającym się ze słupa, tablicy i obręczy
- budowa ogrodzenia wraz z bramami przesuwnymi oraz budowa furtek.
Szczegółowy zakres prac zawiera dokumentacja projektowa.

W ramach odrębnego zadania pod nazwą pn. „Dostępna przestrzeń publiczna w Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach” Wykonawca wykona montaż
i regulację wpustów i włazów ulicznych do instalacji kanalizacji deszczowej od ulicy Topolowej.
W związku z powyższym w pierwszej kolejności należy wykonać prace związane z budową kanalizacji deszczowej od ulicy Topolowej, które pozwolą na realizację kolejnych robót budowlanych, wykonywanych przez wykonawcę zadania pn. „Dostępna przestrzeń publiczna w Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach”.
Termin na wykonanie kanalizacji deszczowej od ulicy Topolowej– wynosi 30 dni od dnia podpisania umowy.
Szczegółowy zakres robót zawierają dokumentacja projektowa .
Zamawiający wymaga od Wykonawcy aby, prowadzenie prac remontowych w czasie funkcjonowania szkoły nie wpłynęło na prowadzenie zajęć szkolnych oraz Wykonawca gwarantuje zastosowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie wykonywania robót budowlanych.
W związku z powyższym w szczególności Wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć plac budowy w taki sposób, aby umożliwić wjazd autobusu szkolnego na teren szkoły oraz zapewnić swobodne dojście do budynku w okresie roku szkolnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.5.) Wartość części: 784014,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach - teren przyszkolny w Osmolinie.

W ramach zadania przewiduje się utwardzenie terenu, ogrodzenie oraz oświetlenie terenu przy Szkole Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Sannikach pod adresem Osmolin ul. Sannicka 4.
Na działce nr ewid. 176/2 położonej w miejscowości Osmólsk, gmina Sanniki w zakres robót wchodzić będzie:
- utwardzenie terenu,
- budowa ogrodzenia,
- wykonanie instalacji oświetlenia terenu.
Szczegółowy zakres prac zawiera dokumentacja projektowa.

Zamawiający wymaga od Wykonawcy aby, prowadzenie prac remontowych w czasie funkcjonowania szkoły nie wpłynęło na prowadzenie zajęć szkolnych oraz Wykonawca gwarantuje zastosowanie szczególnych środków ostrożności w trakcie wykonywania robót budowlanych.
W związku z powyższym w szczególności Wykonawca ma obowiązek zabezpieczyć plac budowy w taki sposób, aby umożliwić wjazd autobusu szkolnego na teren szkoły oraz zapewnić swobodne dojście do budynku w okresie roku szkolnego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 182582,81 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1221560,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1373587,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1221560,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EM-BRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5662034242

7.3.4) Miejscowość: Kondrajec Pański 28B/9

7.3.5) Kod pocztowy: 06-450

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1221560,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 265033,19 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325950,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 265033,19 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MARBUD Mariusz Dzik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341167604

7.3.4) Miejscowość: Bełchów 145

7.3.5) Kod pocztowy: 99-418

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 265033,19 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.
2024-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane