Usługa nadzoru inwestorskiego przy budowie Przedszkola „Chatka Puchatka” i żłobka w Lubiczu Górnym.
GMINA LUBICZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00401805
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-08 14:16
- Lokalizacja
- Lubicz Dolny, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792617506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi nadzoru budowlanegoNadzór nad robotami budowlanymi
Wykonawcy
3 przyznane
KRZYSZTOF SZYMAŃSKIToruń, PL
29 766 PLNKRZYSZTOF SZYMAŃSKIToruń, PL
23 985 PLNKRZYSZTOF SZYMAŃSKIToruń, PL
23 985 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.