„Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Wielkie Oczy”
Gmina Wielkie Oczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00182288
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00182288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-09 08:16
- Lokalizacja
- Wielkie Oczy, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44469ef4-f3d1-4c49-8930-fffc9b80d61f
- Identyfikator
- 7931505467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00182288 z dnia 2025-04-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Wielkie Oczy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Wielkie Oczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900588
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leśna 2
1.5.2.) Miejscowość: Wielkie Oczy
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-627
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 166310126
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wielkieoczy.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wielkieoczy.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://epzp.wielkieoczy.info.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Wielkie Oczy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44469ef4-f3d1-4c49-8930-fffc9b80d61f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00182288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015128/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Poprawa dostępności w budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Wielkie Oczy”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja współfinansowana z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr „FEPK.05 Przyjazna Przestrzeń Społeczna”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00084594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 401107,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1. Przebudowa schodów zewnętrznych wraz z podjazdem dla osób niepełnosprawnych w budynku użyteczności publicznej w miejscowości Bihale,4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
4.5.5.) Wartość części: 71413,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2. Budowa widny dla osób niepełnosprawnych oraz osób starszych w budynku ochrony zdrowia w miejscowości Łukawiec.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262310-7 - Zbrojenie
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 261560,98 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 3. Przebudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku po byłej szkole na budynek remizo-świetlicy poprzez przebudowę schodów zewnętrznych oraz budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych w miejscowości Żmijowiska.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 68133,21 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację części 1. zamówienia przeznaczył środki finansowe w kwocie 87838,97 zł.
Ceny ofert wykonawców, których oferty nie zostały odrzucone przekraczają środki finansowe zabezpieczone przez Zamawiającego na realizację zamówienia.
Weryfikacja możliwości finansowych Gminy wykazała, że Zamawiający na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do cen najkorzystniejszych ofert niepodlegających odrzuceniu.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na realizację części 2. zamówienia przeznaczył środki finansowe w kwocie 321720,00 zł.
Ceny ofert wykonawców, których oferty nie zostały odrzucone przekraczają środki finansowe zabezpieczone przez Zamawiającego na realizację zamówienia.
Weryfikacja możliwości finansowych Gminy wykazała, że Zamawiający na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do cen najkorzystniejszych ofert niepodlegających odrzuceniu.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67465,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133701,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67465,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowo-Finansowa Grzegorz Powroźnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931485859
7.3.3) Ulica: Konery
7.3.4) Miejscowość: Lubaczów
7.3.5) Kod pocztowy: 37-600
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67465,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-04-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |