Monitoring – zabytkowe centrum Przemkowa.

GMINA PRZEMKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00402265
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00402265/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-09 07:13
Lokalizacja
Przemków, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ad50fed-e5ec-11ee-9c02-ce2b643d361d
Identyfikator
6922267068
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie infrastruktury okablowaniaUkładanie kabli

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEMYSŁAW ŻAKDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
177 902,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00402265 z dnia 2024-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Monitoring – zabytkowe centrum Przemkowa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMKÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647624

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Przemków

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: (76) 83 19 210

1.5.8.) Numer faksu: (76) 83 19 208

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.info@przemkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ad50fed-e5ec-11ee-9c02-ce2b643d361d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Monitoring – zabytkowe centrum Przemkowa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ad50fed-e5ec-11ee-9c02-ce2b643d361d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00402265

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00070336/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Monitoring – zabytkowe centrum Przemkowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00253972

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.7.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 218458,82 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Monitoring – zabytkowe centrum Przemkowa”.
Przedmiotem inwestycji jest budowa monitoringu wizyjnego CCTV na terenie zabytkowego centrum Przemkowa tj. ul. Zamkowa, ul. Plac Wolności, ul. Szprotawska (działki nr ewidencyjny: 479/1 489, 707, 706/1, 706/2 obręb 0001 Przemków, jednostka ewidencyjna 021605_4 Przemków – miasto).

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje zabudowę, w oparciu o istniejącą kanalizację techniczną oraz istniejące słupy oświetlenia drogowego, monitoringu wizyjnego z centralnym punktem dystrybucyjnym zlokalizowanym w budynku UM Przemków. Przedmiot zamówienia obejmuje swoim zakresem:
 Wykonanie instalacji kablowej światłowodowej głównej;
 Wykonanie instalacji światłowodowej końcowej;
 Montaż punktów monitoringu CCTV;
 Wykonanie zasilania punktów monitoringu CCTV
 Wyposażenie szafy LAN dla potrzeb obsługi monitoringu wizyjnego.

Wykonawca jest odpowiedzialny za prowadzenie prac zgodnie z dokumentacją projektową, ze Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, pozwoleniem na wykonanie prac objętych zadaniem.

Uwaga - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja techniczna, przedmiary robót, stanowiące załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177902,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 177902,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177902,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P. P. U. H. REMDOM Żak Przemysław

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292099898

7.3.3) Ulica: Sikorskiego 49

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 42-520

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177902,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane